Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Erimek üçin Hytaý PVC elektrik gyzdyryjy simi |
| Izolaýsiýa materialy | PVC |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| TheHytaý PVC elektrik gyzdyryjy simiuzynlygy, naprýaženiýesi we güýji zerur bolanda sazlanyp bilner. Simiň diametri 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm bolup biler. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürlenip bilner, şeýle hem terminaly we korpusy goşup bolýar (model belgisi bize aýdylmaly). | |
Önümiň konfigurasiýasy
Biz 105°C PVC-den ýasalan, bir ýa-da iki gezek izolýasiýa edilen, dürli diametrlerde kabel gyzdyryjy elementlerini hödürleýäris.PVC gyzdyryjy simPVC bilen örtülen aýna süýümli özeniň daşyna saralan we zerur bolanda topraklama üçin hem ulanylyp bilinýän metal örme ýa-da örtük bilen goralýan garşylyk siminden ybarat. Örtük kabeliň ululygyna baglylykda aýna süýümli süýümden, galaýylanan misden ýa-da alýuminden ýasalyp bilner.
ThePVC simli gyzdyryjyny eredip bolýarkämil izolýasiýany üpjün etmek üçin çeýe gyzdyryjylaryň zerur bolýan ýerlerinde, şeýle hem suwa çümdürilýän ýa-da ýokary çyglylykly gurşawlar üçin amatlydyr. Olar aýna süýüm saklaýjynyň daşyna saralan we izolýasiýa örtügi bilen örtülen garşylyk simlerinden ybarat: silikon, PVX, aýna süýümi, PVX silikon ýa-da aýna süýümi silikon.
Programmanyň tehniki aýratynlyklaryna esaslanyp, müşderilerimize iň netijelisini kesgitlemäge kömek edýärisPVC ereýän gyzdyryjy kabelölçegini kesgitläň we iň gowy birikme we düzgünleşdiriş ulgamyny saýlaň.
Elektrikli PVC gyzdyryjy kabelsöwda/senagat we öý sowadyjy enjamlarynda kondensasiýa meselelerini çözmegiň umumy usulydyr. Şeýle hem, olar sowadyjy senagatynda drenaj kanallary we suwy ereden antifriz hökmünde ulanylýar.
Önümiň funksiýasy
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













