Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Hytaý PVC izolýasiýa ýyladyş simi |
| Izolaýsiýa materialy | PVC |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Eriýän Hytaý PVC izolýasiýaly ýyladyş siminiň uzynlygyny, naprýaženiýesini we kuwwatyny zerurlyga görä sazlap bolýar. Simiň diametrini 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm saýlap bolýar. Simiň ýüzi örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasalyp bilner. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
PVC izolýasiýaly gyzdyryjy sim, esasan, legirlenen elektrik gyzdyryjy siminden we PVC izolýasiýa gatlagynyň ýokary temperaturaly izolýasiýa matasyndan ybarat. Ulanylanda, ol çalt gyzdyrma, birmeňzeş temperatura, ýokary termal netijelilik we gowy berklik aýratynlyklaryna eýedir. PVC ereýän sim gyzdyryjy Garşylykly legir simi aýna süýümli sime saralýar ýa-da ýeke garşylykly legir simi esasy sim hökmünde burulýar we daşky gatlak PVC izolýasiýa gatlagy bilen örtülýär.
Önümiň aýratynlyklary
1. Ýokary elektrik gyzdyryjy konwersiýa netijeliligi. PCV izolýasiýaly gyzdyryjy sim ýokary elektrik öwrüliş netijeliligine eýedir we energiýany netijeli tygşytlap bilýär. Ol çalt gyzdyryjy, birmeňzeş gyzdyryjy, howpsuz gyzdyryjy, energiýa tygşytlaýjy, batareýanyň ömrüniň uzaldylmagy we ş.m. artykmaçlyklara eýedir.
2. Gowy elektrik geçirijiligi. PVC izolýasiýaly gyzdyryjy kabel gowy elektrik geçirijiligine, gowy energiýa tygşytlaýjy görkezijilere we tok täsirine eýe däl.
3. Gowy suw geçirmeýän we ýylylyk izolýasiýa görkezijisi. PVX-niň birinji gatlagy iňňe-pagtadan ýa-da ýol pagtasyndan düzülen pagta gatlagy bolsa-da, ikinji gatlak silikon bilen örtülen ýylylyk siminden düzülen ýylylyk gatlagy, üçünji gatlak bolsa dokumasyz matalardan düzülen ýelmeşdirilen astar gatlagydyr. Şeýle önümçilik diňe bir ýylylyk listiniň ýylylyk izolýasiýasyny we ýumşaklygyny ep-esli gowulandyryp bilmez, eýsem gowy suw geçirmeýän we ýylylyk izolýasiýa görkezijilerine hem eýe bolup biler.
4. Uzak ömür. Daşky izolýasiýa gorag gatlagy PVH-den, aýna süýümli simden, galaýylanan mis simden ýasalýar we hyzmat möhleti 5 ýyldan gowrak kepillendirilip bilner. Şol bir şertlerde PVH gyzdyryjy simiň hyzmat möhleti metal simden has uzakdyr.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













