Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Hytaý Silikon Rezin Gyzdyryjy Mat |
| Material | Silikon rezin |
| Galyňlygy | 1,5 mm |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Şekil | Tegelek, kwadrat, gönüburçluk we ş.m. |
| 3M ýelmeşdiriji | goşup bolýar |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyk |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Paket | guty |
| Tassyklamalar | CE |
| Silikon kauçuk gyzdyryjy silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygy, karter gyzdyryjysy, suw akdyryjy turba gyzdyryjysy, silikon gyzdyryjy kemer, öýde demlemek üçin gyzdyryjy, silikon gyzdyryjy simi öz içine alýar. Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Silikon rezin gyzdyryjy matalary çeýeligi, birmeňzeş gyzdyryjy mümkinçilikleri we berkligi sebäpli doňduryjy guratgyçlarda ulanmak üçin gowy amatlydyr. Silikon rezin gyzdyryjy mata doňduryjy guratgyjynyň aýratyn talaplaryna laýyk gelmek üçin dürli görnüşlerde, ölçeglerde we watt dykyzlyklarynda ýörite ýasalyp bilner. Silikon rezin gyzdyryjy matasyny islegiňize görä, ýagny ölçeg, naprýaženiýa we güýç ýaly görnüşde özleşdirip bolýar. Degişli silikon rezin gyzdyryjy matasyny saýlamak we ornaşdyrmak arkaly doňduryjy guratgyjyňyzyň netijeliligini we ygtybarlylygyny ýokarlandyryp, yzygiderli we ýokary hilli guradyş netijelerini üpjün edip bilersiňiz.
Önümiň aýratynlyklary
1. Birmeňzeş ýyladyş:Silikon kauçuk gyzdyryjy mata, olaryň ýüzünde ýylylygyň deň paýlanmagyny üpjün edýär, bu bolsa doňduryjynyň içinde yzygiderli temperaturany saklamak üçin möhümdir.
2. Çeýelik:Bu silikon kauçuk gyzdyryjy matasy çylşyrymly şekilleriň we ýüzleriň daşyna aňsatlyk bilen galyp ýa-da örtülip bilner, bu bolsa gowy termal gatnaşygy we netijeli ýylylyk geçirijiligini üpjün edýär.
3. Çydamlylyk:Silikon kauçuk gyzdyryjy halylar berkdir we doňduryjy guradyş proseslerinde duş gelýän pes temperatura ýaly agyr gurşawlara çydap bilýär.
4. Çalt jogap beriş wagty:Silikon kauçuk gyzdyryjy halylar çalt gyzýar, bu bolsa guradyş prosesini takyk gözegçilikde saklamaga mümkinçilik berýär.
Önümiň ulanylyşy
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









