| Önümiň ady | Hytaý Silikon Piwo Öýde Demleýji Gyzdyryjy |
| Material | Silikon rezin |
| Ini | 14mm we 20mm |
| Voltaž | 110V-230V |
| Güýç | 21W ýa-da özleşdirilen |
| Guşak uzynlygy | 900 mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1900 mm |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Öýde piwo gyzdyryjysy |
| Ştepsel | ABŞ, Ýewro, Beýik Britaniýa, Awstraliýa we ş.m. |
| Paket | sumka ýa-da gutu |
| Tassyklamalar | CE |
| Theöýde bişirilýän gyzdyryjy kemersilikon rezin bilen ýasalýar, kemeriň giňligi 14 mm ýa-da 20 mm. Kemeriň reňki gyzyl, gara, sary, gök, mämişi reňklerde. Paket üçindemlemek üçin gyzdyryjy kemer 1. biziň standart gaplamamyz (kiçi mukdarda) bir şeffaf halta bilen bir gyzdyryjydyr 2. özleşdirilen paketi saýlap bolýar (çap edilen kartoçkaly guty ýa-da sumka) | |
Iş prinsipiöýde bişirilen demlemek üçin gyzdyryjy kemerEsasan elektrik gyzdyryjysy arkaly amala aşyrylýar, PTC gyzgyn howa gyzdyryjysy we hemişelik temperatura gözegçilik enjamlary ulanylýar, elektrik peçinde demlemegiň doly fermentasiýa edilmegini üpjün etmek üçin temperatura 31.5℃ ~ 32℃ aralygynda sazlanýar.
Şerap ýasamak prosesinde temperatura gözegçiligi esasy faktorlaryň biridir.öý şerap gyzdyryjy kemergaraňkylaşdyryjy ýa-da sanly temperatura gözegçiligi bilen saýlanyp bilner, bellenen temperatura aralygynda durnukly işläp biler, ýokary temperaturadan zyýan çekmez. Bu gyzdyryş usuly fermentasiýa wagtynda temperaturanyň optimal aralykda durnukly bolmagyny üpjün etmek, doly fermentasiýany we şerabyň gowy tagamyny höweslendirmek üçin yzygiderli temperatura gözegçiligi enjamlary bilen utgaşdyrylýar.
1. Demleme sikliňizi çaltlaşdyryň: Öýde içýän demlemeňizden has çalt lezzet alyp, indiki tapgyryňyzy başlamak üçin demleme wagtyňyzy bir hepde azaldyň!
2. Özboluşly termo gözegçilik: Demlemek temperaturasyny ulanmak aňsat bolan kristal termometr ştangasy bilen gözegçilik ediň we kemeriň güýç düwmesi bilen gerek bolan ýaly gyzgynlygy sazlaň.
3. Howpsuzlyk we daşky gurşawy goramak: Energiýa tygşytly, suwa çydamly, skobi üçin howpsuz. (Bu adaty we howpsuz, şeýle hem biraz ysly bolar.)
4. Köpçülikleýin öýde piwo taýýarlamak üçin ajaýyp: Gyzdyryjy filamentiň özi 35 dýuým uzynlykda, 8 gallona çenli göwrümli öýde piwo taýýarlamak üçin ajaýyp. Ýa-da, iki gezek işleýän bolsaňyz, ony birbada 2 kiçi gapyň (her biri 1-2 gallon) daşyna saryp bolýar!
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














