Önümiň konfigurasiýasy
Silikon rezin gyzdyryjy mata gyzdyryjy esasy material hökmünde silikon rezinden, aýna süýümli mata bilen berkidilen gatlakdan we nikel lehimli metal gyzdyryjy plýonkadan ybarat bolan çeýe elektrik gyzdyryjy elementdir. Silikon rezin gyzdyryjynyň galyňlygy adatça 0,5-1,5 mm bolup, ýokary temperatura galyplaşdyrma prosesi arkaly ony tegelek, kwadrat we beýleki islendik görnüşlere getirip bolýar. Silikon rezin gyzdyryjy çeýedir we netijeli ýylylyk geçirijiligini üpjün etmek üçin gyzdyrylýan obýektleriň ýüzüne berk oturdylyp bilner.
Uly gyzdyryjy ýüz, yzygiderli gyzdyryjylyk, howa şertlerine we poslama garşylyk, daşky gurşawy goramak, ot çydamlylygy, gurnamagyň aňsatlygy, hyzmat möhleti uzaldylan we ýokary izolýasiýa güýji silikon rezin gyzdyryjynyň käbir aýratynlyklarydyr. Köp sanly elektrik gyzdyryjy enjamlary ondan peýdalanyp bilerler.
Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon Rezin Gyzdyryjy Mat Gyzdyryjy |
| Material | Silikon rezin |
| Galyňlygy | 1,5 mm |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Şekil | Tegelek, kwadrat, gönüburçluk we ş.m. |
| 3M ýelmeşdiriji | goşup bolýar |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyk |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Kompaniýa | zawod/üpjün ediji/önümçi |
| Tassyklamalar | CE |
| Silikon kauçuk gyzdyryjy silikon kauçuk gyzdyryjy ýassykçany, karter gyzdyryjyny, suw akdyryjy turba gyzdyryjyny, silikon gyzdyryjy kemeri, öýde demlemek üçin gyzdyryjyny, silikon gyzdyryjy simi öz içine alýar. Silikon kauçuk gyzdyryjynyň mat gyzdyryjysynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Önümiň aýratynlyklary
Önümiň ulanylyşy
*** Senagat meýdany: Enjamlary gyzdyrmak, turba izolýasiýasy, galyplary gyzdyrmak we ş.m. üçin ulanylýar.
*** Lukmançylyk pudagy: Fizioterapiýa enjamlary, termal örtük, lukmançylyk gurallaryny gyzdyrmak we ş.m. üçin ulanylýar.
*** Öý enjamlary: ýyladyş örtükleri, termoslar, öý haýwanlary üçin ýyladyş örtükleri we ş.m.
*** Awtomobil senagaty: Oturgyçlary gyzdyrmak, yzky aýnalary eremek we ş.m. üçin ulanylýar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











