Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Hytaý SS304 Zolakly Finli Turbaly Gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Terminal | Rezin kelle, flanş |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE, CQC |
| Biz adatça gylyjyly gyzdyryjy elementiň görnüşini göni, U görnüşli, W görnüşli ýasaýarys, şeýle hem zerur bolanda käbir ýörite görnüşleri özleşdirip bilýäris. Müşderileriň köpüsi turbanyň kellesini flanes boýunça saýlaýarlar, eger siz gylyjyly gyzdyryjy elementleri enjamyň sowadyjysynda ýa-da beýleki erediji enjamlarda ulansaňyz, belki-de, kelle möhürini silikon rezin bilen saýlap bilersiňiz, bu möhürleme usuly iň gowy suw geçirmeýänlige eýedir. | |
Önümiň konfigurasiýasy
TheSS304 ganatly turba görnüşli gyzdyryjyakymdaky ýanýan bölejiklerden uçgun we ot çykma howpuny azaldýar, bu bolsa ony açyk turbaly gyzdyryjylardan has howpsuz wariant edýär. Gapjyklar ýerüsti meýdany artdyrýar we olar howadaky we turbaly gyzdyryjylar we konweksiýa peçleri ýaly inert gazly gyzdyryjy ulgamlardaky ýylylygy çalt ýaýradýar. Gapjyk, gapjyklar we armaturalarganatly gyzdyryjy elementlerhemmesi polatdan ýasalýar, ganatynyň ululygy 5 mm, turbanyň diametri bolsa 6.5 mm, 8.0 mm ýa-da 10.7 mm bolup biler, bu bolsa polatdan has yssylyga we korroziýa çydamlydyr. Bu gyzdyryjylar çykyşy sazlamak üçin temperatura açaryny ýa-da dolandyryşyny (aýratyn satylýar) talap edýär.
Şekil saýlaň
Önümiň ulanylyşlary
1. Gyzdyrmak we guratmak prosesi
Finli turbaly gyzdyryjylarsenagat peçleri, guradyjy tuneller we ýylylyk işläp bejeriş enjamlary ýaly dürli pudaklarda ýyladyş we guradyş proseslerinde giňden ulanylýar. Olaryň ýokary temperaturany çalt we netijeli öndürmek ukyby olary şu maksatlar üçin iň amatly edýär.
2. Himiýa we gaýtadan işleýän senagatlar
Dat almaýan polatdan ýasalan ganatly gyzdyryjy elementhimiýa we gaýtadan işlemek senagatynda suwuklyklary, gazlary we saklama baklaryny gyzdyrmak üçin ulanylýar. Olar köplenç himiki reaktorlarda, distillýasiýa diňlerinde we saklama baklarynda duş gelýär. Bu ganatly gyzdyryjylaryň üpjün edýän takyk temperatura gözegçiligi optimal proses şertlerini we önümiň hilini üpjün edýär.
3. Önümçilik we önümçilik liniýasy
Thezolakly ganatly gyzdyryjy turbalarönümçilikde we önümçilik liniýalarynda giňden ulanylýar.ganatly gyzdyryjy elementplastik inýeksiýa kalyplamasy, ekstruziýa prosesleri we azyk gaýtadan işleýän enjamlar ýaly ulgamlarda ulanylýar. Bu gyzdyryjylaryň üpjün edýän çalt gyzdyryş wagty we deň derejede gyzdyryş bu senagat prosesleriniň öndürijiligini we netijeliligini ýokarlandyrmaga kömek edýär.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














