Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Sowuk otag üçin ereýän elektrikli gyzdyryjy turba |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Terminal | Rezin kelle, flanş |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE, CQC |
| Elektrikli Finli Gyzdyryjy Tüpüň görnüşini biz adatça göni, U görnüşli, W görnüşli ýasaýarys, şeýle hem zerur bolanda käbir ýörite görnüşleri özleşdirip bilýäris. Müşderileriň köpüsi turbanyň kellesini flanş boýunça saýlaýarlar, eger siz finli gyzdyryjy elementleri enjamyň sowadyjysynda ýa-da beýleki erediji enjamlarda ulansaňyz, belki-de, kelle möhürini silikon rezin bilen saýlap bilersiňiz, bu möhürleme usuly iň gowy suw geçirmeýänlige eýedir. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Elektrikli ganatly gyzdyryjy turba deşikli plastinka çarçuwasyndan we şöhle saçýan turbadan ybarat bolup, senagat howasyny gyzdyrmak üçin iň giňden ulanylýan ýylylyk alyş-çalyş enjamlarynyň biridir. Ol köplenç bir ujundaky suwuklyk ýokary basyşda bolanda ýa-da ýylylyk geçirijilik koeffisiýenti beýleki ujundan has uly bolanda ulanylýar.
Şekil saýlaň
Önümiň aýratynlyklary
Onuň esasy gyzdyryjy elementi ganatdyr. Näme üçin ganatlary ýüze goýmaly? Munyň möhüm sebäbi ýylylyk ýaýradýan meýdany köpeltmekdir. Mundan başga-da, ýyladyjy saýlanda, ýylylyk alyş-çalyş täsiri saýlamagyň möhüm görkezijisidir. Häzirki wagtda ganatlaryň ýylylyk ýaýradýan täsiri oňa uly artykmaçlyk berýär.
Ýöne, tejribelere görä, ganatlaryň sany näçe köp bolsa, şonça-da gowy däl. Gyzdyryjy ganatyň ýylylyk geçirijilik meýdany iki esse artanda, ýylylyk geçirijilik koeffisiýentini iki esse köpeltmäge bolmaýar, ýöne arzanladyş talap edilýär we ganat ýokary bolanda, arzanladyş 0,5-den uly ýa-da hatda pes bolýar, bu bolsa ganatlaryň belli bir beýiklige ýetenden soň, ulalan meýdanyň ýylylyk geçirijiligine az täsir edýändigini we ganatlary goşmagyň ykdysady netijeliliginiň hem peselýändigini görkezýär.
Önümiň ulanylyşlary
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














