| Önümiň ady | Sowuk otag doňduryjysynyň gyzdyryjy simi |
| Material | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | 0.5M-20M |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Dereýän simli gyzdyryjy |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| köne saklama, doňduryjy, sowadyjy wizual şkafyň eremegi we bugdan arassalamak täsiri.ereýän simli gyzdyryjymaterial silikon rezin ýa-da PVC saýlanyp bilner, tehniki häsiýetnama talaplara laýyklykda sazlanyp bilner.silikon rezin gyzdyryjy sim, oňa poslamaýan polat, alýumin ýa-da aýna süýümli örgüt goşulyp bilner. Bu bolsa gurnama wagtynda gyzdyryjy simiň ýüzündäki izolýasiýa gatlagyny gysga zynjyrlanma sebäpli zyýandan netijeli goraýar. | |
Sowuk saklaýjynyň iş prinsipigapy çarçuwasynyň gyzdyryjy simiaslynda örän ýönekeý, ýagny öndürýän ýylylykereýän gyzdyryjy simtemperaturany dolandyrmak täsirini gazanmak üçin gapy çarçuwasynyň töweregindäki howany gyzdyrýar. Umuman, gyzdyryjy sim tok arkaly belli bir mukdarda ýylylyk öndürýär we gapy çarçuwasynyň töweregindäki temperaturany belli bir temperatura çenli ýokarlandyrýar, şeýdip temperaturany dolandyrmak maksadyna ýetýär.
Sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň doňmagynyň we çalt sowamagynyň öňüni almak üçin,doňduryjynyň gyzdyryjy simiadatça sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň töwereginde gurnalýar. Sowuk ammargapy çarçuwasynyň simli gyzdyryjysyesasan aşakdaky iki roly ýerine ýetirýär:
1. Buzlanmanyň öňüni alyň
Sowuk gurşawda howadaky çyglylyk suw zarralaryna öwrülip, doňak emele getirýär, bu bolsa sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň gatylaşmagyna we germetikliginiň ýaramazlaşmagyna getirýär. Bu wagtda,ereýän gyzdyryjy simgapy çarçuwasynyň töweregindäki howany gyzdyryp, doňuň eremegine sebäp bolup, şeýlelik bilen doňuň döremeginiň öňüni alyp biler.
2. Temperaturany gözegçilikde saklaň
Sowuk ammargapy çarçuwasynyň gyzdyryjy simigapy çarçuwasynyň töweregindäki howany gyzdyryp biler, şeýdip howanyň temperaturasyny ýokarlandyryp, gapy çarçuwasynyň töweregindäki temperaturany gözegçilikde saklap, sowuk ammaryň içki temperaturasynyň durnuklylygyna ýardam berýän ýiti sowadyşyň öňüni alyp biler.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














