| Önümiň ady | Kompressoryň Karter Gyzdyryjysy |
| Material | Silikon rezin |
| Ini | 14mm, 20mm, 25mm we ş.m. |
| Guşak uzynlygy | Özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä. |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | Özleşdirilen |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Karter gyzdyryjysy |
| Terminal modeli | Özleşdirilen |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| TheKompressorly gyzdyryjy kemerKondisioneriň karteri üçin ulanylýar, karter gyzdyryjysynyň kemerimiz 14 mm we 20 mm, kemeriň uzynlygy karteriň aýlawyna görä ýasalyp bilner. Kemeriňiziň uzynlygyna we güýjüne görä laýyk karter gyzdyryjysynyň giňligini saýlap bilersiňiz. | |
Karteriň gyzdyryjy kemerielektrik önümi bolup, esasan kondisioner we sowadyjy senagatynda dürli görnüşli karterlerde ulanylýar, onuň esasy wezipesi sowadyjy maddanyň we doňan ýagyň garyşmagynyň öňüni almakdyr. Temperatura düşende, sowadyjy madda sowadyjy ýagda has çalt ereýär, gaz sowadyjy maddasynyň turbalarda kondensasiýalaşmagyna sebäp bolýar we karterde suwuk görnüşde ýygnanýar. Wagtynda işlenilmese, bu kompressoryň ýaglamasynyň bozulmagyna we karteriň we birleşdiriji ştanganyň zaýalanmagyna sebäp bolup biler. Şonuň üçin,karter gyzdyryjysynyň kemerikompressoryň normal işlemegini üpjün etmek we hyzmat möhletini uzaltmak üçin, munuň gyzdyrylmagy arkaly bolmagynyň öňüni almak üçin niýetlenen.
1. Taslama uzynlygy, nominal naprýaženiýe, kuwwatykarter gyzdyryjysy(Adatça her metr üçin 100W-dan köp däl), elektrik rozetkasynyň uzynlygy ulanyjy tarapyndan kesgitlenýär.
2. silikon karter gyzdyryjysyDaşky gurşawyň temperaturasynda -30℃-den +180℃-e çenli kadaly işläp bilýär we daş-töweregindäki howanyň otnositel çyglylygy 90% -den köp däl (temperatura 25℃).
3. Iş woltažy 187V-dan 242V-a çenli 50Hz.
4. Adaty şertlerde (25℃) DC garşylyk çetleşmesi standart gymmatyň ±7% -inden azdyr.
5. Thekompressorly karter gyzdyryjysyIş ýüzüniň temperaturasy deň bolmaly, çyzyk ±10% -den köp bolmaly däl, iň ýokary temperatura 150℃ -den köp bolmaly däl.
6. Thekompressor gyzdyryjy kemerACl800V/1mΩ naprýaženiýe synagyna çydap bilmeli, döwülme we ýalpyldawuk hadysasy bolmaly däl.
7. Iş temperaturasynda, -iň syzma akymysilikon gyzdyryjy kemer0,1 mA-dan geçmeli däl.
8. Çümdürmek synagyndan soň, izolýasiýa garşylygysilikon rezin krank korpusly gyzdyryjy100MΩ-dan az bolmaly däl.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














