Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Karter gyzdyryjysy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kemeriň ini | 14mm, 20mm, 25mm we ş.m. |
| Kemeriň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Karter gyzdyryjysynyň kemeri |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Tassyklamalar | CE |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thekarter gyzdyryjysyini 14mm, 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. edip bolýar. Karter gyzdyryjysy kondisioneriň kompressoryny ýa-da sowadyjy wentylýatoryň silindrini eretmek üçin ulanylyp bilner.karter gyzdyryjysynyň kemeriuzynlygy müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Karter gyzdyryjysynyň gyzdyryjy elementi hökmünde tertipli ýerleşdirilen nikel-hrom garyndyly garşylyk simi bar, ol çalt gyzýar we temperatura deň paýlanyşyna eýedir. Izolýasiýa gatlagy ýokary we pes temperaturalara çydamly, korroziýa garşy, ýokary izolýasiýa we könelmäge garşy silikon kauçukdan we Kewlar süýümli matadan, import edilen köpükden we ş.m. ýasalýar. Ol içki örtük, orta izolýasiýa gatlagy we daşky gorag gatlagy ýaly üç gatlakdan ybarat. Ol gowy gyzgynlyga garşylyk we ygtybarly izolýasiýa häsiýetine eýedir, çeýedir we gyzdyrylýan obýekt bilen ýakyn gatnaşykda bolup bilýär, ýokary gyzgynlyk netijeliligine eýedir we ulanmak aňsat, gyzdyrylýan bölegiň ýüzüne gönüden-göni sarylyp bilner.
Önümiň funksiýasy
Kompressoryň karter gyzdyryjysynyň kemeri işe girizilende we ulanylanda kompressoryň suwuklyk basyşyny döretmeginiň öňüni almak üçin niýetlenendir. Kondisioneriň möwsümleýin işlän döwründe ýa-da merkezi kondisioner ýaňy gurnalandan soň, ilkinji gezek işe girizilmezden (ýa-da işe girizilmezden) öň enjamy öňünden gyzdyrmak zerurdyr (umuman 6 sagatdan köp). Öňünden elektrik üpjünçiligi, kompressoryň gyzdyryjy kemer elektrik üpjünçiligi, kompressoryň hyzmat möhletini üpjün etmek üçin kompressordaky suwuk sowadyjy maddany öňünden buglandyryp bolýar. (Maslahat, kondisioner uzak wagtlap ulanylmasa, içki we daşarky bloklary öçürmek zerurdyr, sebäbi karter gyzdyryjysy belli bir möçberde elektrik ýitgisini döreder.)
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













