| Önümiň ady | Ýöriteleşdirilen Finli Gyzdyryjy Element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüp diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Tüp materialy | 304 polatdan ýasalan polat |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Inçe gyzdyryjy element |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Fin ölçegi | 3MM, 5MM |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Paket | karton, agaç gutu |
| Ýöriteleşdirilen Finli Gyzdyryjy Elementiň görnüşi göni, U görnüşli, W görnüşli ýa-da başga ýörite görnüşlerde ýasalyp bilner. Trubanyň diametri 6.5 mm, 8.0 mm we 10.7 mm bolup saýlanyp bilner. Ölçegi, naprýaženiýesi we güýji zerur bolanda sazlanyp bilner. Gaply yssy element turbasynyň kellesi flanes bilen burlup ýa-da silikon rezin bilen möhürlenip bilner. Silikon rezin bilen möhürlenen turbanyň kellesi iň gowy suw geçirmeýän funksiýa eýedir we enjamyň sowadyjysyny eremek üçin ulanylýar. | |
Suw, ýag, erginler we proses erginleri, ereýän materiallar, howa we gazlar ýaly suwuklyklara gönüden-göni çümdürmek üçin, poslamaýan polatdan ýasalan ganatly turbaly gyzdyryjy elementler dürli dizaýnlarda sargyt boýunça ýasalyp bilner.
Gaply gyzdyryjy element dürli görnüşli terminallarda, şol sanda flanşly kebşirleme, rezin galyplanan möhür (suwa garşylygy ýokary) we beýleki wariantlarda çykarylýar. Ol SS304, SS321 we beýlekiler ýaly poslamaýan polat turba materiallaryndan ýasalýar. Ýokary temperatura üýtgedilen magnezium poroşok izolýasiýasy has köp ýylylyk geçirijiligini üpjün edýär.
Ganatly gyzdyryjy turbanyň esasy wezipesi gyzdyryjy turbanyň ýylylyk ýaýratma meýdanyny köpeltmek, ýagny gyzdyryjy turba bilen howanyň arasyndaky gatnaşyk ýüzüni köpeltmekdir, bu bolsa ganatly elektrik gyzdyryjy turbanyň ýylylyk alyş-çalyş netijeliligini ep-esli ýokarlandyryp we gyzdyryjy turbanyň ýüzüniň ýylylyk ýaýramagyny çaltlaşdyryp biler. Ganatly gyzdyryjy element, adatça, gurak ýanýan iş şertlerinde ulanylýar, gyzdyryjy turbanyň ýüzüniň ýylylyk ýaýramasy çaltlaşdyrylýar, ýüzüniň temperaturasy peselýär, şeýlelik bilen gyzdyryjy turbanyň hyzmat möhleti uzaldylýar. Peçlerde, peçlerde, kanal gyzdyryjylarynda, turba gyzdyryjylarynda, ýük gutularynda we ş.m. giňden ulanylýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













