Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Ýöriteleşdirilen Finli Turbular Gyzdyryjy Element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Terminal | Rezin kelle, flanş |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE, CQC |
| Biz adatça göni, U görnüşli, W görnüşli turba şekilli gyzdyryjy elementiň görnüşini ýasaýarys, şeýle hem zerur bolanda käbir ýörite görnüşleri özleşdirip bilýäris. Müşderileriň köpüsi turba kellesini flanes boýunça saýlaýarlar, eger siz sowadyjy enjamda ýa-da beýleki erediji enjamlarda ganat şekilli gyzdyryjy elementleri ulansaňyz, belki-de, kelle möhürini silikon rezin bilen saýlap bilersiňiz, bu möhürleme usuly iň gowy suw geçirmeýänlige eýedir. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Finli turba şekilli gyzdyryjy element mehaniki sargy ulanýar we şöhle saçýan fin bilen şöhle saçýan turbanyň arasyndaky aragatnaşyk ýüzi uly we berk bolup, ýylylyk geçirijiliginiň gowy we durnukly işlemegini kepillendirýär. Howanyň geçiş garşylygy kiçi, bug ýa-da gyzgyn suw polat turbadan akýar we ýylylyk polat turbanyň üstüne berk sarylan finler arkaly finlerden geçýän howa geçirilýär we howany gyzdyrmak we sowatmak täsirini gazanýar.
Şekil saýlaň
Önümiň ulanylyşlary
Finli turbaly gyzdyryjy element, esasan, guradyş ulgamynda howany gyzdyrmak üçin ulanylýar we gyzgyn howa enjamyndaky esasy enjamdyr. Radiatorda ulanylýan gyzgynlyk serişdesi bug ýa-da gyzgyn suw ýa-da ýylylyk geçiriji ýag bolup biler. Buguň iş basyşy, adatça, 0,8Mpa-dan köp däl, gyzgyn howanyň temperaturasy 170°C-den aşak.
1. Turba görnüşli ganatly gyzdyryjy elementler howa gyzdyryjylary, meselem, howa geçirijileri, jaý gyzdyryjylary, peç, guradyjy we ş.m. üçin ulanylýar.
2. Agyr diwarly poslamaýan polatdan ýasalan turba şekilli gyzdyryjy elementler korroziýaly howa gurşawlaryndan goraýar.
3. Ulanyş şertlerine görä ölçegini, örtük materialyny, watty, naprýaženiýeni öz islegiňize görä sazlaň.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














