| Önümiň ady | Silikon kauçukly gyzdyryjy element |
| Material | Silikon rezin |
| Galyňlygy | 1,5 mm |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Şekil | Tegelek, kwadrat, gönüburçluk we ş.m. |
| 3M ýelmeşdiriji | goşup bolýar |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyk |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Paket | guty |
| Tassyklamalar | CE |
| Silikon kauçuk gyzdyryjy silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygy, karter gyzdyryjysy, suw akdyryjy turba gyzdyryjysy, silikon gyzdyryjy kemer, öýde demlemek üçin gyzdyryjy, silikon gyzdyryjy simi öz içine alýar. Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Silikon kauçuk gyzdyryjy elementýokary temperatura garşylygyndan, ýokary ýylylyk geçirijiliginden, gowy izolýasiýa görkezijisinden, gowy berklikdäki silikon kauçugyndan, ýokary temperatura çydamly süýümli berkidilen materialdan we metal ýyladyş plýonka zynjyryndan ybarat bolan ýumşak elektrik gyzdyryjy plýonka elementiniň bir görnüşidir. Esasy böleklerisilikon rezin gyzdyryjy ýassykiki bölek aýna süýümli mata we iki bölek preslenen silika gelini öz içine alýar, çeýe gyzdyryjy göwde emele getirýär, görnüşi zerurlyklara görä dizaýn edilip bilner, gyzdyrylmaly islendik ýere ýylylygyň geçirilmegini üpjün edýär.silikon kauçuk mat gyzdyryjystandart galyňlygy 1,5 mm, gowy ýumşaklyga eýedir, gyzdyrylýan obýekt bilen doly ýakyn gatnaşykda bolup biler.
1. Ajaýyp fiziki güýç we ýumşak häsiýetler, dürli görnüşli gyzdyrylýan zatlar bilen gowy gatnaşykda bolup bilýär.
2. Üç ölçegli görnüş bilen birlikde islendik görnüşde ýasalyp bilner, şeýle hem gurnamagy aňsatlaşdyrmak üçin dürli deşikler üçin saklanyp bilner.
3. Ýeňil agram, galyňlygy giň diapazonda sazlanyp bilner (minimal galyňlyk diňe 0,5 mm), kiçi ýylylyk kuwwaty, çalt gyzdyryş tizligine we ýokary temperatura gözegçilik takyklygyna ýetip bolýar.
4. Howa şertlerine we garrama garşy gowy, sebäbi elektrik termoplenkasynyň ýüz izolýasiýa materialy önümiň ýüziniň çatlamagynyň öňüni netijeli alyp we mehaniki berkligini ýokarlandyryp, önümiň hyzmat möhletini ep-esli uzaldyp biler.
Silikon rezin ýastykçaly gyzdyryjyUlanylyşy örän giň, ýyladyş ýa-da ýylylyk izolýasiýasyny talap edýän ähli ýagdaýlarda, nebithimiýa senagaty ýaly himiýa senagatynda, piwo önümçiligi senagatynda we awtoulag senagatynda, tejribede, ýadro elektrik stansiýasynda, mehaniki inženerçilikde, deňiz platformalarynda, daşky gurşawy goramak inženerçiliginde ulanylýar. Mundan başga-da,silikon gyzdyryjy ýassyklukmançylyk enjamlaryny gyzdyrmak we izolýasiýa etmek üçin hem ulanylýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




