Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Alýumin folga gyzdyryjylary 4848310185 |
| Material | gyzdyryjy sim + alýumin folga lentasy |
| Voltaž | 220V |
| Güýç | 28W |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Terminal modeli | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| MOQ | 120 sany |
| Ulanyş | Alýumin folga gyzdyryjy |
| Paket | 100 sany bir karton |
| Ölçegi, görnüşi we güýji/naprýaženiýesiHytaýyň alýumin folga gyzdyryjy plitasyMüşderiniň talabyna görä sazlanyp bilner, biz gyzdyryjynyň suratlaryna we käbir ýörite görnüşlere laýyklykda çyzgy ýa-da nusgalara laýyklykda ýasap bolýar. Surat folga gyzdyryjynyň model belgisi 4848310185, gaplama bir gyzdyryjy we bir halta bolup biler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Alýumin folga gyzdyryjysyny eretmekalýumin folgadan ýasalan gyzdyryjynyň bir görnüşi bolup, ol sowadyjylar, awtoulaglar, supermarket doňduryjylary, iýmit enjamlary we eritmegi ýa-da izolýasiýany talap edýän ähli beýleki enjamlar ýa-da enjamlar üçin niýetlenendir.Alýumin ereýän folga gyzdyryjysy iki ýa-da ondan köp gatlakly alýumin folgasyndan we PVX ýa-da silikon izolýasiýaly gyzdyryjy simden ybarat. Gyzdyryjy sim iki ýa-da ondan köp gatlakly alýumin folgasynyň arasyna ýerleşdirilýär ýa-da bir gatlakly alýumin folganyň üstünde gyzgyn ereýär. Alýumin folganyň üstünde deşikleri kesmek ýa-da termostatlary oturtmak hem bar.JINGWEI tarapyndan öndürilen eritiji alýumin folga gyzdyryjysy birmeňzeş gyzdyryş, ýokary ýylylyk geçirijiligi, energiýa tygşytlaýjy, ýokary howpsuzlyk görkezijileri, ýokary hil, arzan baha, amatly gurnama we çeýelik aýratynlyklaryna eýedir we ulanyjynyň zerurlyklaryna laýyklykda sazlanyp bilner.
Önümiň ulanylyşlary
1. Sowadyjynyň ýa-da doňduryjynyň eremeginden ýa-da doňdurylmagyndan gorag
2. Plastinka ýylylyk çalşyjysynyň doňma garşy goragy
3. Naharhanada gyzdyrylýan iýmit stolunyň temperaturasyny saklaň
4. Elektron ýa-da elektrik dolandyryş gutusynyň kondensasiýa garşylygy
5. Ýapyk kompressorly ýyladyş
6. Hamam aýnasy kondensasiýa garşydyr
7. Kondensasiýanyň öňüni almak üçin sowadyjyly displeý şkafy
8. Öý enjamlary, lukmançylyk...
9. Şitil ekmek, güllemek ýa-da laýyk ekin ekmek
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













