| Önümiň ady | Özleşdirilen buglandyryjy alýumin turbaly gyzdyryjy DA81-01691A |
| Material | alýumin turba + silikon gyzdyryjy sim |
| Tüpüň diametri | 4.5mm, 6.5mm |
| Voltaž | 110V-240V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Şekil | müşderiniň çyzgysy hökmünde özleşdirilen |
| Terminal görnüşi | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | özleşdirilen |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| MOQ | 100 sany |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| 1. Buglandyryjy alýumin turbaly gyzdyryjy müşderiniň çyzgysyna ýa-da asyl nusgalaryna laýyklykda ýasalýar, JW gyzdyryjysy zawod we öndüriji bolup durýar, biziň ähli gyzdyryjy elementlerimizi öz islegimize görä üýtgedip bolýar we bizde alýumin turbaly gyzdyryjynyň hiç hili gory ýok. 2. Eger alýumin ereýän gyzdyryjynyň terminaly bar bolsa, bize terminalyň model nomerini iberiň; eger gaplamanyň talaplary bar bolsa, sorag bermezden öň bize habar bermeli. 3. Bizde Müsür bazaryna eksport edilýän 5 model bar, şeýle hem alýumin folgaly gyzdyryjynyň 3 modeli bar, eger sizde bu gyzdyryjy barada teklip bar bolsa, islendik wagt bize teklip üçin iberip bilersiňiz. | |
Doňduryjy üçin alýumin ereýän gyzdyryjy köplenç ýylylygy saklamak we doňduryjylary, sowadyjylary we beýleki elektrik enjamlaryny eremek üçin ulanylýar. Ol çalt gyzdyrma wagtyna, deňlige, howpsuzlyga eýedir we termostat, kuwwat dykyzlygy, izolýasiýa, temperatura açary we ýylylyk ýaýrama şertleri arkaly temperatura üçin sazlanyp bilner. Bular esasan sowadyjylardan don aýyrmak, doňdurmak we beýleki energiýa sarp edýän enjamlar üçin ulanylýar.
Alýumin turbaly gyzdyryjy element alýumin turbany ýylylyk daşaýjy hökmünde ulanýar. Dürli görnüşli bölekleri emele getirmek üçin gyzdyryjy sim bölegini alýumin turbanyň içine goýuň.
Alýumin turbanyň diametri: Ø4,Ø4.5,Ø5,Ø6.35
Mikrotolkunly peçler, kondisionerler, kir ýuwýan maşynlar, sowadyjylar, soja süýdi öndürýän enjamlar, elektrik suw gyzdyryjylary we gün energiýasy bilen işleýän suw gyzdyryjylary ýaly elektrik ýyladyş mümkinçilikleri bolan köp sanly kiçi enjamlar bu görnüşli elektrik gyzdyryjylaryny ulanýar.Eritmek maksady bilen, ony kondensatoryň gapdallaryna we howa sowadyjysyna aňsatlyk bilen salyp bolýar.
Alýumin gyzdyryjy turbanyň aýratynlyklaryna uzak hyzmat ediş möhleti, kiçi syzma togunyň bolmagy, ýokary artykmaç ýüklenme ukyby, ýokary izolýasiýa garşylygy, korroziýa garşylygy, garrama garşylygy, durnuklylyk we ygtybarlylyk, şeýle hem gowy ereme gyzdyryjy täsiri girýär.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.













