Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Özleşdirilen turbaly barbekiu gril gyzdyryjy elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thebarbekiu gril gyzdyryjy elementiÖý peçleri ýa-da täjirçilik peçleri üçin ulanylýar, görnüşi we ölçegi müşderiniň çyzgysy ýa-da nusgasy hökmünde sazlanyp bilner, Türbüniň diametri 6.5 mm we 8.0 mm saýlanyp bilner, türbü tatlylanyp bilner, tatlylandan soň reňki goýy ýaşyl bolýar. JINGWEI HEATER professional ýyladyş turbasynyň zawodydyr, woltlylygy we güýjipeçiň gyzdyryjy elementizerur bolanda sazlanyp bilner. Peçiň gyzdyryjy element turbasyny hem gyzdyryp bolýar, gyzdyrylandan soň turbanyň reňki gara ýaşyl bolar. Bizde terminal modelleriniň köp görnüşi bar, eger terminaly goşmaly bolsaňyz, ilki bilen bize model nomerini ibermeli. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Toster peçiniň gyzdyryjy elementiýokary temperatura garşylykly simi poslamaýan polat turbanyň içine deň derejede paýlaýar we boşlugy gowy ýylylyk geçirijiligi we izolýasiýa görkezijisi bolan kristal magniý oksidi poroşogy bilen doldurýar. Soňra, turbany kiçeltmek arkaly peçiň gyzdyryjy elementini islenýän görnüşe we ölçege egip bolýar. Uçlaryny ýapyşdyryňpeçiň gyzdyryjy turbasyHowpsuzlyk we netijeliligi üpjün etmek üçin silikon ýa-da keramika bilen ulanylýar. Tok garşylyk siminden geçende, emele gelýän ýylylyk magniý oksidi poroşogy arkaly metal turbanyň ýüzüne ýaýraýar we ahyrsoňy gyzdyrylýan obýekte ýa-da howa geçirilýär, şeýlelik bilen gyzdyrylma maksadyna ýetilýär. Bu görnüşli gurluş diňe bir ýokary ýylylyk netijeliligi däl, eýsem dürli gyzdyryş ýagdaýlarynda giňden ulanylýan birmeňzeş gyzdyryşdyr.
Üns berilmeli meseleler
1. Ulanmazdan öň, barlaňgril peç gyzdyryjy elementiadaty işleýär we ýyladyjynyň örtüginiň we elektrik ýyladyş siminiň zaýalanandygyny ýa-da könelendigini barlaň.
2. Ulanylanda, zerurlyklara görä degişli temperatura enjamlaryny saýlaň we peje iýmit, içgiler ýa-da başga zatlary goýuň.
3. Ulanyş prosesinde, temperaturasyna üns bermelipeçiň gyzdyryjy turbasywe peçiň içine, peje we zatlara zeper ýetirmezlik üçin, aşa ýokary temperaturadan gaça duruň.
4. Ulanylandan soň, indiki ulanmaga täsir etjek iýmit galyndylarynyň ýa-da beýleki hapa zatlaryň galmazlygy üçin peçiň gyzdyryjy turbasynyň we peçiň içini wagtynda arassalamak gerek.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














