Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Eritmek üçin özleşdirilen sowadyjy gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Özleşdirilen enjamyň sowadyjy gyzdyryjy elementi howa sowadyjysyny eremek üçin ulanylýar, şekil görnüşieretmek üçin ýyladyş turbasyAA görnüşli (goşa göni turba), turbanyň uzynlygy howa sowadyjysynyň ölçegine laýyklykda sazlanýar, biziň ähli ereýän gyzdyryjylarymyz zerur bolanda sazlanyp bilner. Dat almaýan polathowa sowadyjy üçin eritiji gyzdyryjy turbaTüpüň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm bolup biler, turba gurşun sim bölegi bilen rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Ereýän gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W öndüriler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Sowuk ammardaky buglandyryjynyň ýüzündäki don sebäpli, sowadyjy buglandyryjynyň (turba geçirijisiniň) sowuk kuwwatynyň geçirilmegine we ýaýramagyna päsgel berýär we ahyrsoňy sowadyjy täsirine täsir edýär. Buglandyryjynyň ýüzündäki don gatlagynyň (buzuň) galyňlygy belli bir derejä ýetende, sowadyjynyň netijeliligi hatda 30% -den hem pese düşýär, netijede elektrik energiýasynyň köp möçberde ýitgisine we sowadyjy ulgamynyň hyzmat möhleti gysgalýar. Şonuň üçin sowuk ammardaky ereme operasiýasyny degişli siklde ýerine ýetirmek zerurdyr.
Sowadyjy gyzdyryjy elementler sowuk otaglarda we girilýän doňduryjylarda buglandyryjy spirallarda buzuň toplanmagynyň öňüni almak, çalt zaýalanýan önümleri köp mukdarda saklamak üçin yzygiderli temperaturany saklamak maksady bilen ulanylýar. Eritiji gyzdyryjynyň aýratynlyklary talaplara görä sazlanyp bilner.
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Önümiň ulanylyşy
Sowadyjy eritiji enjam esasan sowadyjylarda, kondisionerlerde, doňduryjylarda, witrina şkaflarynda, gaplarda ulanylýar, pes temperaturada gyzdyrmak üçin önüm, basyşly ýelim bilen möhürlemek üçin iki turbaly agzyndan peýdalanylýar, uzak wagtlap pes temperaturada we çygly ýagdaýda işläp bilýär, garrama garşy, uzak ömürli we beýleki häsiýetlere eýedir.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














