| Önümiň ady | Kesilip bolýan hemişelik güýçlü silikon drenaj liniýasy gyzdyryjylary |
| Izolaýsiýa materialy | silikon rezin |
| Güýç | 25W/M, 40W/M, 50W/M |
| Gyzdyryjy beden | 5*7mm |
| Çökgünlige çydamly woltaž | AC3500V |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Gyzdyryş uzynlygy | kesip bolýar |
| MOQ | 100M |
| Gaplama | 100-150M bir rulon |
| Silikon suw akdyryjy liniýasynyň gyzdyryjysynyň uzynlygyny özüňiz kesip bilersiňiz, güýji talaplara görä sazlap bileris, standart güýç 25W/M, 40W/M we 50W/M, islendik ýörite güýç satyn almak üçin biziň bilen habarlaşyp bilersiňiz. Silikon drenaj turbasynyň gyzdyryjy gurluşy 1. Gyzdyryjy sim 0,75 m' kesimi bolan iki sany galaýy mis simden ybarat. 2. Izolýasiýa gatlagy silikon kauçukdan ekstruziýa arkaly ýasalýar. 3. Ýokary berklikli legirlenen sim spiraly we silikon kauçuk ýüzi gyzdyryjy ýadro bolýar. 4. Ekstruzion usul bilen ýasalan möhürleýji örtük | |
Hemişelik elektrik geçiriji turba geçirijisi ýyladyş simi täze görnüşli ýyladyş enjamy bolup, senagat, lukmançylyk, öý we beýleki ugurlarda giňden ulanylyp bilner. Ol obýekti yzygiderli elektrik energiýasy bilen gyzdyrmak üçin ösen elektrik ýyladyş tehnologiýasyny ulanýar, bu bolsa ýyladyş netijeliligini netijeli ýokarlandyryp biler, şeýle hem ýyladyş temperaturasynyň durnuklylygyny we takyklygyny üpjün etmek üçin awtomatiki dolandyryşy amala aşyryp biler.
30-240V woltaž ulanyjy tarapyndan kesgitlenýär:
1. 25W/M, AC3500V woltaža çydamly, iň uzyn çäk 65M ulanyň;
2. 40W/M, AC3500V woltaža çydaýar, iň uzyn çäk 50M ulanyň;
3. 50W/M, AC3500V woltaža çydaýar, iň uzyn çäk 44M ulanyň;
1. Binalaryň, sowuk ammarlaryň we ammarlaryň pollaryny ýyladyş ulgamy;
2. Panduslary ýyladyş we üçegiň eremegi.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat / WhatsApp: +86 15268490327
Skype ID: amiee19940314















