Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Alýumin turbaly gyzdyryjylary eretmek |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 4.5mm, 6.5mm we ş.m. |
| Şekil | özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Alýumin Eritme Gyzdyryjysy |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Jingwei gyzdyryjysy alýumin ereýän gyzdyryjy turba zawodydyr, alýumin gyzdyryjy turbanyň tehniki häsiýetnamasy müşderiniň çyzgysy ýa-da nusgalary hökmünde sazlanyp bilner. Häzirki wagtda biz birnäçe önüm öndürdikalýumin ereýän gyzdyryjyesasan Müsüre we beýleki Ýakyn Gündogar ýurtlaryna eksport edilýär, eger biziň bilen habarlaşmaly bolsaňyz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Sowadyjy üçin alýumin ereýän gyzdyryjy, adatça buglandyryjy spirallaryň golaýynda ýerleşýän elektrik gyzdyryjy elementdir. Ol ýygnanan doň we buzy eredip, suw hökmünde sowup gitmäge mümkinçilik bermek üçin wagtal-wagtal işjeňleşdirilýär. Ereýän ulgamlaryň dürli görnüşleri bar, ýöne esasy prinsip ereýän prosesi başlatmak üçin doňduryjy bölüminde temperaturany wagtlaýynça ýokarlandyrmagy öz içine alýar.
Ol adatça ereme taýmeri, ereme termostaty ýa-da elektron dolandyryş tagtasy tarapyndan dolandyrylýar. Bu bölekler ereme sikliniň yzygiderli aralyklar bilen bolmagyny üpjün etmek we aşa köp doňmagyň öňüni almak üçin bilelikde işleýärler. Bu bolsa sowadyjynyň ýa-da doňduryjynyň netijeliligini saklamaga kömek edýär we temperaturanyň dogry gözegçiligini üpjün edýär.
Önümiň ulanylyşy
1. Sowadyjylarda, çuňňur doňduryjylarda we ş.m. eremek üçin giňden ulanylýar.
2. Bu ereýän alýumin turbaly gyzdyryjylar gurak gutularda, gyzdyryjylarda we peçlerde we beýleki orta temperatura ulgamlarynda hem ulanylyp bilner.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














