| Önümiň ady | Eritme Gyzdyryjy Elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Theeritiji gyzdyryjy elementgörnüşi ýeke göni turba, goşa göni turba, U görnüşli, W görnüşli we başga islendik ýörite görnüşe eýedir. Eritme elementiniň turbasynyň diametri 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm bolup biler. Gurşun simli ereýän gyzdyryjy bölegi rezin kelle bilen möhürlenýär, şeýle hem kiçelýän turba bilen möhürlenip bilner. | |
Gyzdyryş prinsipieritiji gyzdyryjy elementýokary temperatura garşylykly simi ýokary temperatura garşylykly polat turbada deň derejede paýlamak we boşlugy gowy ýylylyk geçirijiligi we izolýasiýa häsiýetlerine eýe bolan kristal magniý oksidi poroşogy bilen doldurmakdyr. Bu gurluş diňe bir ösen däl, eýsem ýokary ýylylyk netijeliligine we deň derejede gyzdyrylmagyna hem eýedir. Ýokary temperatura garşylykly simden tok geçende, emele gelen ýylylyk kristal magniý oksidi poroşogy arkaly metal turbanyň ýüzüne ýaýraýar we soňra gyzdyrylýan bölege ýa-da howa geçirilýär, şeýlelik bilen gyzdyrylma maksadyna ýetilýär. Sebäbi gabygyeritiji gyzdyryjymetal materialdan ýasalýar, gurak ýanmaga, korroziýa garşylygyna we ýokary temperatura garşylygyna çydamly bolup bilýär we köp gyzdyryş gurşawlaryna uýgunlaşyp bilýär.turba görnüşli ereýän gyzdyryjymüşderileriň dürli gurnama zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin dürli görnüşlerde ýasalyp bilner.
Eritiji gyzdyryjylaresasan sowadyjy we doňduryjy ulgamlarda aýazyň we buzuň toplanmagynyň öňüni almak üçin ulanylýar.
Theeretmek üçin ýyladyş turbasyprogrammalar aşakdakylary öz içine alýar:
1. Sowadyjy: Gurnaňeritiji gyzdyryjysowadyjyda buglandyryjy spiralda toplanan buz we don eremek üçin, enjamyň netijeli işlemegini we azyk önümlerini saklamak üçin yzygiderli temperaturany saklamak üçin.
2. Doňduryjy: Doňduryjynyň ulanylyşyeritiji gyzdyryjy turbahowa akymynyň ýumşak bolmagy we doňan iýmitiň netijeli saklanmagy üçin buglandyryjy spiralyň doňmagynyň öňüni almak üçin.
3. Söwda sowadyjy enjamlary:Turbaly Defrost gyzdyryjylarysupermarketlerde, restoranlarda we beýleki täjirçilik gurşawlarynda ulanylýan uly sowadyjy enjamlarda çalt zaýalanýan harytlaryň bitewüligini saklamak üçin zerurdyr.
4. Howany kondisionerlemek ulgamy: Doňma emele gelmäge meýilli sowadyjy spirallary bolan howany kondisionerlemek enjamlarynda,eritiji gyzdyryjylarbuzlary eremek we ulgamyň sowadyş netijeliligini ýokarlandyrmak üçin ulanylýar.
5. Ýylylyk nasosy:Eritiji gyzdyryjylarýylylyk nasoslarynda sowuk howada daşarky spirallarda doňuň toplanmagynyň öňüni almaga kömek edýär, ýyladyş we sowadyş režimlerinde ulgamyň iň gowy işlemegini üpjün edýär.
6. Senagat sowadyjylary: Iýmit gaýtadan işleýän we saklama desgalary ýaly uly göwrümli sowadyjylary talap edýän senagatlar sowadyjy ulgamlarynyň netijeliligini saklamak we önümiň hilini üpjün etmek üçin erediji gyzdyryjylary ulanýarlar.
7. Sowuk otaglar we içerki doňduryjylar: sowuk otaglarda we içerki doňduryjylarda buglandyryjy spirallaryň doňmagynyň öňüni almak we çalt zaýalanýan önümleri köpçülikleýin saklamak üçin yzygiderli temperaturany saklamak maksady bilen eretmek üçin ýyladyş turbalary ulanylýar.
8. Sowadyjy witrinalar: Azyk dükanlary we dükanlar ýaly kärhanalar sowadyjy ýa-da doňdurylan önümleri donma howpy bolmazdan görkezmek üçin ereýän gyzdyryjyly sowadyjy witrinalary ulanýarlar.
9. Sowadyjy ýük awtoulaglary we konteýnerler: buzuň toplanmagynyň öňüni almak we daşamak wagtynda harytlaryň iň gowy ýagdaýda saklanmagyny üpjün etmek üçin daşama ulgamlaryny sowadyjyda eretmek üçin ýyladyjylar ulanylýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













