Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Sowadyjy üçin ereýän gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Sowadyjy üçin Eritiji Gyzdyryjy howa sowadyjysyny eretmek üçin ulanylýar, şekil görnüşieretmek üçin ýyladyş turbasyAA görnüşli (goşa göni turba), turbanyň uzynlygy howa sowadyjysynyň ölçegine laýyklykda sazlanýar, biziň ähli ereýän gyzdyryjylarymyz zerur bolanda sazlanyp bilner. Dat almaýan polathowa sowadyjy üçin eritiji gyzdyryjy turbaTüpüň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm bolup biler, turba gurşun sim bölegi bilen rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Ereýän gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W öndüriler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Adatça ýokary hilli polatdan ýasalýar (SUS polat diýmegi aňladýar), sowadyjy üçin ereýän gyzdyryjy sowadyjy enjamlaryň içindeki doňuklary arassalamak üçin ulanylýan ýöriteleşdirilen gyzdyryjy bölekdir. Ereýän gyzdyryjyny ýasamak üçin ýokary hilli polat, köplenç SUS304 ýa-da SUS316, ulanylýar. Bu polat ajaýyp ýylylyk geçirijiligi, berkligi we korroziýa garşylygy bilen tanalýar. Ol temperatura üýtgeşiklikleri, ýokary çyglylyk we poslamaýan polat sebäpli uzak wagtlap sowuga sezewar bolmak şertleri bolan şertler üçin amatlydyr.
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Önümiň ulanylyşy
Eritiji gyzdyryjynyň esasy maksady doňduryjy we sowadyjy ulgamlarda buzuň we gygyň toplanmagynyň öňüni almakdyr. Olaryň ulanylyşynyň arasynda:
1. Sowadyjylar: Enjamyň netijeli işlemegini we azyk önümlerini saklamak üçin yzygiderli temperatura saklamagyny üpjün etmek üçin, buglandyryjy spirallarda toplanan buzlary we donlary eremek üçin sowadyjylara eritiji gyzdyryjylar goýulýar.
2. Doňduryjylar: Doňduryjylar buglandyryjy spirallarda buzuň toplanmagynyň öňüni almak üçin eretiji gyzdyryjylary ulanýarlar, bu bolsa howanyň deň akymyny üpjün edýär we doňan zatlary netijeli saklaýar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














