| Önümiň ady | Eritme Turbaly Gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Güýç | Her metr üçin 300-400W |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüp materialy | SS304, SS316 |
| Gorag klasy | IP00 |
| Tassyklamalar | CE/CQC |
| Eritme turba şekilli gyzdyryjynyň görnüşi, ölçegi, güýji/naprýaženiýesi we simiň uzynlygy müşderiniň talaplaryna görä sazlanyp bilner, biziň ammarymyzda hiç hili standart ýok we sargyt berlende sazlanyp bilner. Eritmek üçin ereýän gyzdyryjy turba her metr üçin takmynan 300-400W kuwwatlydyr, ereýän gyzdyryjynyň görnüşi göni, U görnüşli, AA görnüşli we beýleki ýörite görnüşlere eýedir. | |
Dürli turba materiallary tarapyndan rugsat berilýän ýüz temperaturasy birmeňzeş däl, mysal üçin, 304 poslamaýan polat 450-500 gradus, 321 poslamaýan polat 700 gradusdan aşak, 310S poslamaýan polat 900 gradusdan aşak; Şol bir material we güýç, gurşawyň dürli ýüz temperaturasy birmeňzeş däl, 304 poslamaýan polat gaýnaýan suw, suw gaýnaýan turbanyň ýüz temperaturasy takmynan 106 ° C, gyzdyryjy howanyň howa temperaturasy takmynan 450 ° C bolup biler, gyzdyryjy döküm alýumininiň temperaturasy 380 ° C-den aşak ulanylmagy maslahat berilýär we temperatura ýokary bolsa, alýumin deformasiýa edip, hatda ereýär; Şol bir material we gurşawyň aşagynda ýokary kuwwatly elektrik gyzdyryjy turba çalt gyzdyryjy tizlige we ýokary temperatura eýedir.
Eritme gyzdyryjy turbany gaýtadan işlemek üçin polat turba, doldurgyç, elektrik gyzdyryjy sim, gurşun steržen, möhürleýji ýelim, ýokary temperatura simi we ş.m. ýaly materiallar gerek. Birmeňzeş sarma aralygyny üpjün etmek üçin, garşylyk simini önümçilik ýeke simli sarma maşynyna laýyklykda spiral görnüşine getirýäris. Gurşun steržen we garşylyk simini kebşirleýäris we magneziýa poroşogyny doldurgyç bilen doldurýarys. Poroşogy doldurandan soň, turba gysylýar. Biz gysmak we forma bermek üçin turba kiçeldiji maşyny ulanýarys, garşylyk simini we magniý oksidi poroşogyny berkidýäris, elektrik gyzdyryjy simi bilen howanyň arasyndaky izolýasiýany üpjün edýäris we merkezi ýagdaýy turba diwaryna degmeýär. Soňra ony müşderiniň isleýän görnüşine egýäris.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













