Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Doňduryjyny ereden gyzdyryjy kabel |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Eremedoňduryjy gyzdyryjy kabeliň uzynlygy, naprýaženiýe we kuwwat zerurlyga görä sazlanyp bilner. Simiň diametri 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm bolup biler. Simiň ýüzi örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasalyp bilner. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Sowadyjy işlän wagty, buglandyryjynyň temperaturasy pes bolany üçin, howadaky suw bugy buglandyryjynyň ýüzünde kondensasiýa bolup, doňup başlaýar. Wagtyň geçmegi bilen bu kremler toplanyp, goýalyp, sowadyjynyň netijeliligine täsir edýär. Bu meseläni çözmek üçin sowadyjylar köplenç eritmek ulgamlary bilen enjamlaşdyrylýar. Eritmek ulgamynyň bir bölegi hökmünde,elektrik doňduryjy gyzdyryjy kabelelektrik togundan soň buglandyryjydaky doňy gyzdyryp we eredip bilýär, şeýdip eremek maksadyna ýetýär.
Önümiň funksiýasy
Sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň gyzdyryjy simiuzak möhletli energiýa bilen üpjün edilmeýär. Iş prinsipiereýän simli gyzdyryjyJoulyň kanunyna esaslanýar, ýagny tok elektrik energiýasyny ýylylyk energiýasyna öwürýär. Elektrik ýyladyş diýmek, tok geçirijiden geçenden soň, tok belli bir mukdarda ýylylyk öndürip, geçiriji tarapyndan geçiriljekdigini aňladýar.gapylary ereden gyzdyryjy simözi metal geçiriji bolup, energiýa berlenden soň ýylylyk çykarýar, şeýdip doňan gapynyň çatlagyny eredip, gapynyň çatlamagynyň doňup ölmeginiň öňüni almak üçin ýylylyk berýär. Elektrik ýyladyş simine belli bir wagtlap energiýa berlenden soň, ol awtomatiki usulda elektrik üpjünçiligini kesýär. Ýyladyş liniýasy belli bir wagtlap ýylylygy saklar we temperatura peselenden soň, ony ýyladyş üçin gaýtadan energiýa bilen üpjün etmek gerek.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













