Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Flanşly çümdüriji turbaly gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Çümdürme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| TheTurbaly suwa batyrylýan gyzdyryjymaterialymyz 201 we 304 polatdan ýasalan polatdan ýasalýar, flanşyň ölçegi DN40 we DN50, güýji we turbanyň uzynlygy talaplara görä sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Theflanşly çümdürme gyzdyryjy turbamerkezi ýyladyş üçin flanşda kebşirlenen köp sanly ýyladyş turbalaryndan ybarat. Ol esasan açyk we ýapyk ergin baklarynda we aýlanýan ulgamlarda ýyladyş üçin ulanylýar. Onuň aşakdaky artykmaçlyklary bar:
1, ýerüsti güýji uly, şonuň üçin howanyň gyzdyryş ýerüsti ýükü 2-4 esse artýar;
2, flanşly gyzdyryjy turba örän dykyz, ykjam gurluşly. Bütin bölegi gysga we dykyz bolany üçin, ol gowy durnuklylyga eýedir we gurnamak üçin hiç hili goldawa mätäç däl.
Flanşly suwa çümdürilýän gyzdyryjy turba(şeýle hem elektrik gyzdyryjy diýlip atlandyrylýar): Bu, dürli gyzdyryjy serişdeleriň dizaýn aýratynlyklaryna laýyklykda, flanş örtüginde ýygnalýan güýç konfigurasiýa talaplaryna laýyklykda, gyzdyryljak materiala goýlan U görnüşli turba görnüşli elektrik gyzdyryjy elementiň ulanylmagydyr, gyzdyrylýan element işlände, zerur proses talaplaryny kanagatlandyrmak üçin, gyzdyrylýan gurşawa köp mukdarda ýylylyk geçirijiligini amala aşyrýar. Ortaçanyň temperaturasy proses tarapyndan talap edilýän bellenen gymmata ýetende, dolandyryş ulgamy elektrik gyzdyryjynyň çykyş kuwwatyny temperatura datçiginiň signalyna laýyklykda sazlaýar we PID işlemesinden soň gyzdyryjy elementiň garşylyk ýüküniň temperatura gözegçiligini amala aşyrýar. Zerur talaplary kanagatlandyrmak üçin ortaçanyň temperaturasyny birmeňzeş ediň; Gyzdyryjy element temperaturadan ýokary ýa-da suwuklyk derejesi pes bolanda, gyzdyryjy elementiň blokirleýji gorag enjamy gyzdyryjy elementiň ýanmagynyň öňüni almak we hyzmat möhletini uzaltmak üçin derrew gyzdyryjy energiýa üpjünçiligini kesýär.
Önümiň ulanylyşy
Flanşly ýyladyş turbasyesasan nebit, himiýa, azyk, maşyn gurluşygy we beýleki senagat pudaklarynda dürli saklaýyş çeleklerinde, gaplarda we ýangyç çeleklerinde materiallary ýylylyk izolýasiýasy we gyzdyrmak üçin ulanylýar. Birikdiriş usuly flanesli ýa-da dişli ýüz möhüri bolup biler.
JINGWEI ussahanasy
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















