| Önümiň ady | Dört ýadroly silikon karter gyzdyryjysy |
| Material | silikon rezin |
| Guşak giňligi | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. |
| Guşak uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun sim materialy | silikon kauçuk ýa-da aýna süýümli |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm (standart) |
| Guşak görnüşi | Iki ýadroly ýa-da dört ýadroly |
| Voltaž | 110V, 220V ýa-da özleşdirilen |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Bölekler | Bir ýazly bir gyzdyryjy |
| Jingwei gyzdyryjysynyň 20 ýyldan gowrak wagt bäri gyzdyryjyny sargyt boýunça öndürýändigi bar, biziň esasy önümlerimiz ereýän gyzdyryjy turba, peç gyzdyryjy turba, suw gyzdyryjy, alýumin folga gyzdyryjy, silikon gyzdyryjy ýastyk, krank korpusly gyzdyryjy, suw akdyryjy turba gyzdyryjy, alýumin gyzdyryjy plita we ş.m.; 1. Silikon karter gyzdyryjysyny müşderiniň talaplaryna görä sazlap bolýar, standart ýok; Guşakyň uzynlygy karteriň daş-töweregine laýyklykda ýasalyp bilner, simiň uzynlygy 1000 mm, kimdir birine 2000 mm ýa-da 2500 mm gerek, bu standart däl; 2. Krank korpusynyň gyzdyryjy kemeriniň bukjasy polietilen torbada gaplanan we biz gurnamak üçin bir kartondan takmynan 100-200 sany ýaz hem goşarys. | |
Silikon kauçuk gyzdyryjy kemer suw geçirmeýän iş görkezijileri gowy, çygly, partlamaýan gaz meýdançalary senagat enjamlary ýa-da laboratoriýa turba geçirijileri, bak we bak gyzdyrmak, gyzdyrmak we izolýasiýa üçin ulanylyp bilner, gyzdyrylýan bölegiň ýüzüne gönüden-göni sarylyp bilner, gurnamak aňsat, howpsuz we ygtybarly. Sowuk ýerler üçin amatly, turba geçirijileriniň we gün energiýasy bilen işleýän ýörite silikon kauçuk elektrik gyzdyryjy kemeriň esasy funksiýasy gyzgyn suw turbalaryny izolýasiýa etmek, eremek, gar we buz üçin niýetlenendir. Ol ýokary temperatura garşylyk, ýokary sowuga garşylyk we garrama garşylyk aýratynlyklaryna eýedir.
(1) alkal däl aýna süýümli özenli çarçuwa sargy elektrik gyzdyryjy sim, esasy izolýasiýa silikon kauçuk, gowy ýylylyga çydamly, ygtybarly izolýasiýa öndürijiligi.
(2) Ajaýyp çeýelige eýedir, gönüden-göni gyzdyryjy enjama sarylyp bilner, gowy gatnaşykda, birmeňzeş gyzdyrylýar.
(3) Gurnalanda, elektrik kemeriniň silikon rezin tekiz tarapy orta turba geçirijisiniň we çelekiniň ýüzüne ýakyn bolmaly we alýumin lenta bilen berkidilmeli. Ýylylyk ýitgisini azaltmak üçin elektrik kemeriniň daşynda ýylylyk izolýasiýa gatlagy ölçelmeli.
(4) Gyzdyryjynyň zerurlyklaryna görä, ol isleg boýunça egilýär we saralýar, giňişlik kiçi, gurnama usuly ýönekeý we çalt, gyzdyryjy korpus silikon izolýator bilen örtülen we galaýy mis örmesi mehaniki zeper ýetmeginiň öňüni alýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














