| Önümiň ady | Doňduryjynyň ereýän gyzdyryjy turbasy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Düz, U, AA görnüşli ýa-da öz islegiňize görä |
| Ölçegi | ýörite |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Möhürleme usuly | Silikon rezin ýa-da kiçelýän turba |
| Tüp materialy | Dat almaýan polat 304, 312 we ş.m. |
| Tassyklamalar | CCC/CE/CQC |
| Doňduryjynyň ereýän gyzdyryjy turbasynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner, müşderiniň suratlaryna, nusgalaryna ýa-da çyzgylaryna laýyklykda ereýän gyzdyryjy turba öndürilip bilner, turbanyň diametri 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. saýlanyp bilner. Turbanyň uzynlygy bir turba üçin 7M-den köp bolup biler. | |
Eritýän elektrik gyzdyryjy turba sowadyjyda, doňduryjyda we buz ammarynda örän möhüm aksessuardyr. Eritýän turba gyzdyryjy turba sowadyjynyň doňan buzuny wagtynda çözüp, sowadyjy enjamlaryň sowadyjy täsirini gowulandyryp biler.
Doňduryjynyň ereýän gyzdyryjy turbasy tegelek polatdan ýasalan 304 turba bilen örtülýär, soňra garşylyk simi boş metal korpusa goýulýar we garşylyk simi bilen boş metal korpusyň arasyndaky MgO poroşogy berk doldurylýar we silikon birleşmesi ahyrsoňy möhürlenýär.
Bular ereýän gyzdyryjylaryň önümçilik prosesleri we esasy bölekleridir. Hususan-da, doldurylan MgO poroşogy izolýasiýa we ýylylyk geçirijilik rolyny oýnaýar we ereýän elektrik gyzdyryjy turbanyň çygly gurşawda geçiriji bolmagynyň we syzmazlygynyň öňüni almak üçin möhüm materialdyr. Dökülen silikon içlik örän berk we syzmaýar we elektrik toguny geçirmeýär. Ereýän elektrik gyzdyryjy turbanyň gurşun simi silikon simdir, ol hem suw geçirmeýär.
Eritme gyzdyryjy turbalaryň umumy diametrleri 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m.-dir. Eritme gyzdyryjylarynyň görnüşi we ölçegi ulanylyş gurşawynyň ölçegine görä hem sazlanyp bilner.
Eritme gyzdyryjy turba sowadyjylar, sowadyjylar, buglandyryjylar ýaly sowadyjy enjamlarda giňden ulanylýar we eritme gyzdyryjylaryny eritme maksady bilen howa sowadyjylaryna we kondensator ganatlaryna aňsatlyk bilen goýup bolýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














