Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Doňduryjynyň gapysynyň çarçuwasyny eremek üçin gyzdyryjy sim |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Erimek üçin gapy çarçuwasynyň simli gyzdyryjysynyň uzynlygyny, naprýaženiýesini we kuwwatyny zerurlyga görä sazlap bolýar. Simiň diametrini 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm saýlap bolýar. Simiň ýüzüni örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasap bolýar. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Eritmek üçin gyzdyryjy sim, metal garşylyk siminiň daşyna aýna süýümi bilen örtülen we daşyndan silikon rezin izolýasiýa bilen örtülen silikon rezin gyzdyryjy simdir. Silikon rezin ýumşak, berk izolýasiýa, ýokary temperatura garşylyk we elektrik gyzdyryjy sim ýumşak bolany üçin, ony 250 ℃ çenli gyzdyryp bolýar. Simiň diametri 1 bilen 3 mm aralygyndadyr we ulanylyş usuly simiň iki ujuny elektrik çeşmesine birikdirmekdir, şonda tutuş sim deň derejede gyzar.
Eritmek üçin gyzdyryjy simiň esasy aýratynlyklary: çalt gyzdyrmak, ýokary temperatura garşylyk görkezmek, parametrleriň çeýe sazlanmagy, haýal çüýremegi, uzak hyzmat möhleti we iň esasysy, arzan baha, ýokary baha öndürijilik we giň ulanylyş çägi.
Önümiň ulanylyşy
Eritmek üçin gyzdyryjy sim, esasan, sowadyjy, kondisioner, doňduryjy üçin eremek, sowuk ammar üçin eremek, sowuk ammar üçin alýumin turbalary eremek, tüwi bişiriji izolýasiýa, elektrik ýorgan, elektrik oturgyç mata, öý haýwanlary üçin mata, elektrik massaž oturgyjy, lukmançylyk gözellik enjamlary, elektrik kemer, elektrik ýyly eşikler, elektrik aýakgaplar, wanna howzy, elektrik süpürgiç tekjesi, turba baky antifriz, penjire ýyladyş we beýleki içerki liniýalar üçin ulanylýar.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















