Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Doňduryjynyň Drenaj Linesi Gyzdyryjysy |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçegi | 5*7mm |
| Gyzdyryş uzynlygy | 0.5M-20M |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Drenaj turbasynyň gyzdyryjysy |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Güýjidrenaj turba geçirijisiniň gyzdyryjy kemeri40W/M bolsa, biz 20W/M, 50W/M we ş.m. ýaly beýleki güýçler hem döredip bileris. We uzynlygysuw akdyryjy turba gyzdyryjysy0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M we ş.m. bar. Iň uzynyny 20M edip bolýar. Paketdrenaj liniýasynyň gyzdyryjysybir transplantasiýa haltasy bolan bir gyzdyryjy, her uzynlyk üçin 500 sanydan köp sanawda özleşdirilen halta mukdary bar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Doňduryjynyň suw akdyryjy liniýasynyň gyzdyryjysy energiýa berlende gyzdyryp bolýan izolýasiýa edilen simdir. Gurnamagyň dowamynda suw akdyryjysyny suw turbasynyň daşyna saraň ýa-da turba dakyň. Tok berlenden soň, suw turbasynyň ýumşak bolmagyny üpjün etmek we suw turbasynyň doňmagynyň we çatlamagynyň öňüni almak üçin suw akdyryjysyny gyzdyryp bolýar. Gyzdyrmagyň prinsipi simiň gyzmagyndan we ýylylygyň suw turbasyna geçirilmeginden ybarat, bu bolsa doňmagyň öňüni almak üçin suw turbasyndaky suwuň temperaturasynyň ýokarlanmagyna getirýär.
Gurnama
1. Gurnamak ýeri: suw akdyryjy gyzdyryjy suw turbasynyň doňmagy aňsat bolan ýerine gurnalmaly we ýerden azyndan 10 sm uzaklykda bolmaly.
2. Gurnamak usuly: Suw akdyryjy turba gyzdyryjysy görkezmelere laýyklykda dogry gurnalmaly. Umuman, ony suw turbasynyň daşyna sarmaly we suw akdyryjy turba gyzdyryjysynyň iki ujy hem elektrik çeşmesine birikdirilmeli.
3. Howpsuzlyk çärelerini ulanyň: Suw akdyryjy turba gyzdyryjy ulanylanda aşakdaky nokatlara üns bermelidir:
(1) Uzak möhletli elektrik energiýasyndan gaça duruň: suw akdyryjy turbanyň gyzdyryjysy uzak wagtlap elektrik energiýasy bilen üpjün edilmeli däl we hakyky zerurlyklara görä yzygiderli açylmaly.
(2) Basyş goşmaň: gyzdyryş prosesinde gaty köp basyş etmeň, ýogsam sime zyýan ýetirer.
(3) Zyýandan gaça duruň: Suw akdyryjy turba gyzdyryjysyny gurnalanda, onuň aşa köp dartgynlylyga we sürtülmä sezewar edilmeginden gaça durmaly, ýogsam simiň döwülmegine sebäp bolar.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














