Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Doňduryjy otagyň gapysynyň gyzdyryjysy |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | gapy çarçuwasy deforst gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Doňduryjy otagyň gapysynyň ýyladyjysynyň uzynlygyny, naprýaženiýesini we kuwwatyny zerurlyga görä sazlap bolýar. Simiň diametrini 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm saýlap bolýar. Simiň ýüzi örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasalyp bilner. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Doňduryjy otagyň gapysynyň gyzdyryjysy tarapyndan öndürilýän ýylylyk, temperaturany dolandyrmak täsirini gazanmak üçin gapynyň çarçuwasynyň töweregindäki howany gyzdyrýar. Umuman, gyzdyryjy sim tok arkaly belli bir mukdarda ýylylyk öndürýär we gapynyň çarçuwasynyň töweregindäki temperaturany belli bir temperatura çenli ýokarlandyrýar, şeýdip temperaturany dolandyrmak maksadyna ýetýär. Sowuk ammar gapysynyň çarçuwasynyň gyzdyryjy simi sowuk ammar gapysynyň çarçuwasynyň buzlanmasy ýa-da ýaramaz möhürleme we izolýasiýa çäreleri sebäpli çalt sowamagynyň öňüni almak üçin niýetlenendir.Sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň doňmagynyň we çalt sowamagynyň, netijede bolsa ýaramaz möhürlenmeginiň öňüni almak üçin, adatça sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň daşyna gyzdyryjy sim goşulýar.
Doňduryjy otagyň gapysynyň gyzdyryjysyny näme üçin ulanmaly?
Sebäbi sowuk ammaryň içindäki temperatura örän pes we daşardaky sowuk ammar, adatça, otagyň adaty temperaturasydyr. Bu uly temperatura tapawudy kynçylyklara sebäp bolup biler. Sowuk ammaryň gapysy ýapyk bolanda, temperatura tapawudy sebäpli sowuk ammaryň gapysynyň çarçuwasynyň töwereginde kondensasiýa ýa-da doňmak aňsat. Bu sowuk kondensasiýa we doň, bejerilmese, kynçylyk döredip biler. Bir tarapdan, olar sowuk ammaryň gapysynyň berkligine täsir eder, şonuň üçin sowuk ammaryň ýylylyk izolýasiýa täsiri ep-esli azalar. Beýleki tarapdan, uzak wagtlap gapynyň çarçuwasynyň we gapysynyň gurluşyna hem zyýan ýetirip biler.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













