| Önümiň ady | Sowadyjy alýumin folga gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Şekil | tegelek, gönüburçluk, üçburçluk ýa-da öz islegiňize laýyk |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Gurşun sim materialy | Silikon kauçuk, PVC we ş.m. |
| Ulanyş | Sowadyjy alýumin folga gyzdyryjy |
| Gurşun simiň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Paket | guty |
| Tassyklamalar | CE |
| Sowadyjy alýumin folga gyzdyryjysy gyzdyryjy daşaýjy hökmünde silikon gyzdyryjy simden ýa-da PVX gyzdyryjy simden ýasalýar we gyzdyryjy sim alýumin folga lentasynyň üstünde tekiz goýulýar. Sowadyjy Alýumin Eriýän Folga Gyzdyryjynyň ölçegi, naprýaženiýe güýji, geçiriji liniýanyň uzynlygy we materialy müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Alýumin folga gyzdyryjysy – gyzdyryjy sim alýumin folga ýelmeşdirilen. Folga ýylylyk geçirijisi hökmünde hereket edýär. Alýumin folga gyzdyryjylarynyň çeýeligi, çyglyga garşylygy, çyglyga çydamlylygy, berkligi we amatly bahasy sebäpli dürli ulanylyşlary bar. Iň köp ulanylýan doňdurmaýan sowadyjylar. Aýna gyzdyryjylary, ulanylyşyna, gerek bolan temperatura, kuwwatlylygyň dykyzlygyna, gurluşyna we ş.m. baglylykda dürli görnüşli kiçi elektrik enjamlary we ereýän gyzdyryjylardyr.
1. Ykdysady çözgüt
2. Spesifikasiýa talaplara görä sazlanyp bilner
3. Ýüze gatnaşygynyň gowulanmagy
4. Uly ýüz meýdanlaryny gyzdyryň
5. Ýylylyk geçirijiliginiň gowulanmagy
6. Uzak meýdan ömri
7. Ösüşiň pes bahasy
8. Ýörite gurallar ýok
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













