| Önümiň ady | Sowadyjy Sowadyjy Eritiji Gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm |
| Uzynlyk | 350mm, 380mm, 410mm, 450mm we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüp materialy | 304 polatdan ýasalan polat |
| Terminal | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/CQC |
| Bizde iki görnüşli sowadyjy erediji gyzdyryjy bar, bir erediji gyzdyryjynyň simi gurşun simli, beýlekisinde bolsa ýok. Biz adatça 10 dýuýmdan 26 dýuýma çenli (380 mm, 410 mm, 450 mm, 460 mm we ş.m.) öndürýän turbanyň uzynlygy. Gurşunly erediji gyzdyryjynyň bahasy gurşunsyz bahadan tapawutly, sorag bermezden öň tassyklamak üçin suratlaryny iberiň. | |
Sowadyjynyň ereýän gyzdyryjysy diýlip atlandyrylýan täze dizaýn dürli doňduryjylaryň dogry eredip bilmeýändigi sebäpli sowadyjy täsiriniň ýeterlik däldigini çözmegi maksat edinýär. Eriýän gyzdyryjylary ýasamak üçin poslamaýan polat turbalar ulanylýar. Ulanyjynyň isleglerine laýyk gelmek üçin islendik görnüşi iki ujundan hem burup bolýar. Kondensatorlar, sowadyjy wentylýatorlar we suw ýygnaýjy tabagyň aşagyndaky elektrik bilen dolandyrylýan ereýänler listde amatly ýerleşýär. Onuň aýratynlyklaryna güýçli artykmaç ýük göterijilik, az syzma, ygtybarly durnuklylyk, uzaldylan hyzmat möhleti, poslama garşylygy, ajaýyp izolýasiýa öndürijiligi, ýokary elektrik berkligi we gowy ereýän täsir girýär. “Rubber Head” kompaniýasy milli patent aldy. Ýokary howpsuzlyk, ygtybarly ýapylma, çyglylyga geçirmezlik.
Eritme gyzdyryjy elementiň maksady dürli görnüşli doňduryjylardan we sowadyjylardan buzy netijeli aýyrmakdyr. Esasy material hökmünde poslamaýan polat ulanylýar. Ulanyjynyň isleglerine laýyk gelýän islendik görnüş. Önümiň gowy izolýasiýa garşylygy, poslama, aşynma we ýyrtylma garşylygy we netijeli eretme bar. Milli patent berlen ujunyň möhürlenen çyglylyk geçirmeýän işini saklamak ygtybarly we howpsuzdyr.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















