Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Daşaýjy konteýner üçin gyzdyryjy element 24-00003-00/24-66604-00 |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Resistencia 35 sm Mabe Defrost ýyladyş turbalary howa sowadyjysyny eretmek üçin ulanylýar, şekil görnüşieretmek üçin ýyladyş turbasyAA görnüşli (goşa göni turba), turbanyň uzynlygy howa sowadyjysynyň ölçegine laýyklykda sazlanýar, biziň ähli ereýän gyzdyryjylarymyz zerur bolanda sazlanyp bilner. Dat almaýan polathowa sowadyjy üçin eritiji gyzdyryjy turbaTüpüň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm bolup biler, turba gurşun sim bölegi bilen rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Ereýän gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W öndüriler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Sowadyjy gaplary ereýän gyzdyryjy 24-66604-00/24-00003-00 ýokary hilli poslamaýan polat turbalary we gowulandyrylan MgO ulanýar. Bu biziň zawodymyzyň iň köp satylýan önümidir. 24-66604-00 Gyzdyryjy element 460V 750W Eger bu önüm barada gyzyklanýan zatyňyz bolsa, synag üçin nusgalary soraň.
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Önümiň ulanylyşy
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











