| Önümiň ady | Ýokary hilli silikon kauçuk ereýän sowadyjy gyzdyryjy sim |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm ýa-da özleşdirilen |
| Güýç | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M ýa-da öz islegiňize görä |
| Voltaž | 110V-230V |
| Material | Silikon rezin |
| Uzynlyk | 0.5m, 1m, 2m, 3m ýa-da öz islegiňize görä |
| Gurşun simiň uzynlygy | standart 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, gyzyl ýa-da özleşdirilen. (standart reňk gyzyl) |
| Möhür meted | rezin kelle ýa-da kiçelýän |
| Terminal görnüşi | özleşdirilen |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Gyzdyryjy sim | Nihrom ýa-da CuNi simi |
| Maksimum ýüz temperaturasy | 200℃ |
| Min ýerüsti temperatura | -30℃ |
| 1. Sowadyjy gyzdyryjy sim (baglanyşyk önümleri) üçin, gyzdyryjy simiň we gurşun simiň birikdiriji bölegi rezin kelleli gyzgyn basyş möhüri bilen möhürlenýär, bu usulda suw geçirmeýän täsiri gowy bolýar, eger siz gyzdyryjy simi eremek üçin ulansaňyz, bu iň gowy usul. Mundan başga-da, bizde kiçelýän turba arkaly möhürlemek usuly hem bar, birikdiriji bölek üçin iki diwarly kiçelýän turba ulanarys, içki diwarda ýelim bar we suw geçirmeýän täsir hem bar. 2. Biziň ereýän gyzdyryjy simlerimiziň standarty ýok, gyzdyryjy simiň uzynlygy, gurşun simiň uzynlygy, güýji we naprýaženiýesi müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. 3. Şeýle hem, bizde örülen gatlakly sowadyjy ereýän gyzdyryjy sim, aýna süýümli örülen gyzdyryjy sim we poslamaýan polatdan örülen gyzdyryjy sim we alýumin örülen izolýasiýa edilen gyzdyryjy sim bar, ähli aýratynlyklary hem öz islegimize görä üýtgedip bolýar. | |
Kremniý kauçuk gyzdyryjy simiň uzynlygy müşderiniň isleglerine görä sazlanyp bilner, simiň diametri, adatça, 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. Gurşun simiň we gyzdyryjy simiň birleşdiriji bölegi rezin kelleli gyzgyn basyş möhürinden ýasalýar, esasan sowadyjynyň gapysynyň çarçuwasynda ýa-da suw plitasynyň eremeginde ulanylýar we gowy suw geçirmeýän täsire eýedir. Ereýän sim gyzdyryjysy silikon gatlagynyň ýüzüne aýna süýümli örme, poslamaýan polat örme we alýumin örme goşup biler. Ol ereýän we gyzdyrýan ýüzüniň çydamlylygyny ýokarlandyryp, ýiti zatlaryň kesilmeginiň öňüni alyp biler. Silikon sim gyzdyryjysy ýokary we pes temperatura -30-200 ℃ çydap bilýär, garrama garşylygy, kislota we şel garşylygy, suw geçirmeýänligi we dürli elektrik häsiýetleri silikon kauçuk kabellere ulanyldy we hyzmat möhleti has uzyn.
Esasan sowuk ýerler üçin amatly bolan gün energiýasy bilen işleýän silikon kauçuk gyzdyryjy kemeriň esasy funksiýasy gyzgyn suw turbalaryny izolýasiýa etmek, eremek, gar we beýleki funksiýalardyr. Silikon kauçuk gyzdyryjy sim ýokary temperatura, sowuga çydamlylyk, garrama çydamlylyk we beýleki häsiýetlere eýedir.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.












