Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Öýde bişirilýän gyzdyryjy mata |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Güýç | 25-30W |
| Voltaž | 110-230V |
| Material | PVC |
| Ýastykçanyň diametri | 30 sm |
| Kemeriň uzynlygy | standart uzynlyk |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | öýde piwo gyzdyryjysy |
| Gurşun simiň uzynlygy | standart uzynlyk |
| Paket | bir gut bilen bir gyzdyryjy |
| Tassyklamalar | CE |
| Ştepsel | ABŞ, Ýewro, Beýik Britaniýa, Awstraliýa we ş.m. |
| Öýde taýýarlanan demlemek üçin niýetlenen gyzdyryjy mata diametri 30 sm, mata reňki gara, gök ýa-da başga reňklerde ýasalyp bilner. Wilkany ABŞ, Beýik Britaniýa, Ýewro, Awstraliýa we ş.m. saýlap bolýar. Theöýde piwo gyzdyryjysydimmer ýa-da temperatura termostatyny goşup bolýar, ulanylanda kimdir biri temperatura zolagyny hem goşýar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
“Home Brew” gyzdyryjy matynyň esasy wezipesi fermentasiýa prosesiniň rahat dowam etmegini üpjün etmek üçin durnukly temperatura gurşawyny üpjün etmekdir. Temperatura şerabyň fermentasiýasynda esasy faktor bolup durýar. Fermentasiýanyň irki tapgyrynda drožži dänelerdäki kislorody aerob dem alyş üçin ulanyp, köp energiýa çykarýar, soňra anaerob dem alyşyny amala aşyrýar, şekeri spirte öwürýär we energiýanyň bir bölegini çykarýar. Ählisi spirte öwrülende, Klostridium etanol we beýleki spirtler bilen kislotaly spirtiň esterleşdiriliş reaksiýasyny döreder 1. Şonuň üçin durnukly temperatura gurşawyny saklamak drožžileriň işjeňligi üçin möhümdir.
Öýde bişirilýän gyzdyryjy toplum
Önümiň aýratynlyklary
1.Durnukly temperatura üpjün ediň:Öýde demlemek üçin niýetlenen gyzdyryjy mata fermentasiýa prosesi üçin hemişelik temperatura gurşawyny üpjün edip, fermentasiýa netijeliligini we önümiň hilini ýokarlandyrmak üçin drožža metabolizminiň degişli temperaturada işlemegini üpjün edip biler.
2. Açytgylaryň işjeňligini höweslendiriň:Degişli temperatura drožžalaryň köpelmegine we metabolizmine, spirtiň öndürilişini çaltlaşdyrmaga we şerap hasylyny ýokarlandyrmaga ýardam edýär.
3. Bakterial infeksiýany azaldyň:Durnukly temperatura gurşawy bakteriýa bakteriýalarynyň ösüşini azaldyp we şerabyň arassalygyny üpjün edip biler.
Öýde piwo bişirmek üçin matany ulanmagyň senariýleri aşakdakylary öz içine alýar:
öýde piwo taýýarlamak:Öýde öýde ýasalan şerap taýýarlanylanda, demlemek üçin gyzdyryjy ýassyk ulanmak fermentasiýa prosesine daşarky temperatura üýtgemeleriniň täsir etmezligini üpjün edip we üstünlik derejesini ýokarlandyryp biler.
mikro piwo zawodlary:Mikro piwo zawodlarynda öý piwo gyzdyryjysy fermentatoryň temperaturasyny gözegçilikde saklamak üçin ulanylyp bilner, bu bolsa önümçilik prosesiniň durnuklylygyny we önümiň hilini üpjün edýär.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













