| Önümiň ady | Öýde piwo bişirmek üçin silikon fermentator gyzdyryjy kemer |
| Guşak giňligi | 14mm, 20mm |
| Guşak uzynlygy | 900 mm |
| Elektrik şnury uzynlygy | 1900 mm |
| Volatge | 110V, 220V, 230V ýa-da öz islegiňize görä |
| Güýç | 20-25W |
| Paket | polietilen torbada ýa-da gutuda gaplanan |
| Dimmer/termostat | goşup bolýar |
| MOQ | 100 sany |
| Ştepsel | Beýik Britaniýa, ABŞ, Ýewro, Awstraliýa ştepsel |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| 1. Fermentator gyzdyryjy guşagy gyzgyn presleme maşyny arkaly silikon kauçukdan ýasalýar, ýokary suwa we ýokary temperatura garşylygyna, sowuga garşylygyna, garrama garşylygyna we beýleki häsiýetlerine eýedir. Biziň öýde bişirilýän gyzdyryjymyzyň iki giňligi bar, 14 mm we 20 mm; Gyzdyryjy guşagyň güýji takmynan 20-25W we naprýaženiýeni sazlap bolýar; 2. Demleýji gyzdyryjynyň kemerine dimmer ýa-da termostat goşulyp bilner; 3. Silikon demleme gyzdyryjysynyň gaplamasy polietilen torba ýa-da gutu bilen berilýär; gutu bilen gaplama bize gutusynyň dizaýnyny ibermeli we MOQ 500 sanydyr | |
Şerabyň fermentasiýa temperaturasy, adatça, 25 ℃ töweregidir we fermentasiýa wagty şerabyň görnüşine we temperaturasyna görä kesgitlenmelidir, ol, adatça, 2-3 gün töweregidir. Öý şertleri tebigy fermentasiýanyň daşky temperaturasyna ýetip bilmeýän mahalynda, fermentasiýa talaplaryny kanagatlandyrmak üçin daşky temperaturany gyzdyrmak üçin demleme fermentasiýa gyzdyryjysyny ulanyp bolýar.
Silikon rezin gyzdyryjy gowy ýumşaklyga eýedir, gyzdyrylýan enjama gönüden-göni sarylyp bilner, gowy gatnaşykda we birmeňzeş gyzdyrylýar. Gurnama wagtynda elektrik kemeriniň silikon rezin tekiz tarapy orta turbanyň we çelekleriň ýüzüne ýakyn bolmaly we alýumin lenta bilen berkidilmeli. Ýylylyk ýitgisini azaltmak üçin elektrik kemeriniň daşynda ýylylyk izolýasiýa gatlagy ölçelmeli. Talaplara laýyklykda ony erkin egip we saryp bolýar, giňişlik göwrümi kiçi, gurnama ýönekeý we çalt, şeýle hem mehaniki zeperlenmegiň öňüni almak wezipesini ýerine ýetirýär. Silikon rezin gyzdyryjynyň esasy izolýasiýa silikon rezindir, şonuň üçin ol ýylylyga garşylyk we ajaýyp izolýasiýa eýedir.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















