| Önümiň ady | Gyzgyn satuw 2M/3M Silikon Drenaj Turbasy Gyzdyryjy Kemer |
| Material | silikon rezin |
| Uzynlyk | 1-20M |
| Voltaž | 110-240V |
| Güýç | 40W/M, 50W/M ýa-da öz islegiňize görä |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da özleşdirilen |
| Ölçegi | 5-7 mm |
| MOQ | 100 sany |
| Reňk | ak ýa-da çal reňkli, ýa-da öz islegiňize görä |
| 1. Biziň ähli silikon rezin gyzdyryjylarymyzyň CE sertifikaty bar; 2. 40W/M suw akdyryjy turba gyzdyryjysy biziň standartymyzdyr, ammarda bar; 3. Biziň ýyladyjy toplumymyz bir halta bilen bir ýyladyjydan ybarat; 4. Bu görnüşli gyzdyryjyny özbaşdak kesip bolmaýar. | |
Sowadyjy belli bir wagtlap işläninden soň, wentylýatoryň ýel pyçagy doňar we doňma garşy gyzgyn liniýa ereýär, şonuň üçin ereýän suw sowuk ammardan akaba turbasy arkaly çykarylyp bilner.
Suw akdyryjy turbanyň öň tarapy sowuk ammarda gurnalýandygy sebäpli, ereýän suw köplenç 0°C-den aşak howa sebäpli doňýar we suw akdyryjy turbany ýapýar, şonuň üçin ereýän suwuň suw akdyryjy turbada doňmazlygy üçin gyzgyn sim oturtmak zerurdyr. Gyzgyn simi suw akdyryjy turba goýuň we suwuň akmagyny ýeňilleşdirmek üçin ereýän wagtynda turbany gyzdyryň.
1. TURBALARYŇ DOŇMAGYNDAN GORAG: suw akdyryjy turba geçirijisiniň gyzdyryjy kemeri suwy daşky gurşawyň temperaturasynda -40℃ çenli saklaýar, bu bolsa 5mmx8mm kesimi we 1 metr uzynlygy bolan gyzdyryjy kabeldir.
2. SUW GÖÇÜRMÄÝÄN IZOLÝASIÝA: Kabeliň iň ýokary gyzdyryş temperaturasy 70℃ bolup, ol turba geçirijisine zyýan ýetirmez; Mundan başga-da, ol doly suw geçirmeýär we iki gat izolýatorlara eýedir, şonuň üçin ulanyş wagtynda has howpsuz bolup bilersiňiz.
3. ÇYDAMLY WE GURNAMAK AŇSAT: ereýän suw akdyryjy gyzdyryjy bir göwrede galyplandyrylan, uzak ömürli we ulanmak, gurnamak we ulanmak aňsat. Mundan başga-da, isleg boýunça gyzdyryş temperaturasyny dolandyrmak üçin termostat bilen ulanylyp bilner.
4. ÝOKARY NETIJELI WE ÇALT: Elektrik energiýasy ýylylyk energiýasyny öndürip, ýylylyk geçirijiligini gönüden-göni üpjün edip, ýokary ýylylyk netijeliligini gysga wagtyň içinde gyzdyryp, täsire ýetip bolýar.
5. PLASTIK WE METAL TURBALAR ÜÇIN: sowuk gyş aýlarynda (şol sanda awtoulaglar, suw geçiriji turbalar, suw akdyryjy turbalar, kanalizasiýa turbalary, palma agaçlary we ş.m.) söwda we ýaşaýyş jaýlary üçin plastik ýa-da metal suw üpjünçilik turbalarynyň doňmagyndan goramak üçin suw geçiriji turbalar üçin suw akdyryjy turba gyzdyryjysy
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.














