Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Suw çelek üçin çümdürme flanşly gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Çümdürme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| TheTurbaly suwa batyrylýan gyzdyryjyBizde 201 we 304 polatdan ýasalan polat bar, şeýle hem suw çelekleriniň flanş ölçegleri üçin suwa çümdürilýän gyzdyryjy elementiň iki modeli bar, biri DN40, beýlekisi bolsa DN50. Trubanyň uzynlygy 200-600 mm aralygynda ýasalyp bilner, güýji talaplara görä sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Thesuw çeleklerine çümdürilen gyzdyryjy turbasuwy gyzdyrmak we bakyň göwresinde izolýasiýa üçin ulanylýar.suwa çümdürmek üçin flanşly suw gyzdyryjysuw syzdyrmazlyk howpsuzlygy, gurnamagyň aňsatlygy, kiçi ölçegliligi, ýokary termal netijeliligi, çalt gyzdyrylma, gowy mehaniki berklik, uzak hyzmat möhleti we pes ýerüsti ýük dizaýny bilen suwuň emele gelmeginiň pes tizligi ýaly aýratynlyklaryna eýedir. Ulanyljak güýç barada ynamly däl bolsaňyz, güýji seljermäge we dizaýn etmäge, CAD ölçegli çyzgylaryny bermäge we ulanmak üçin nominal naprýaženiýeni we dogry simleri berk berjaý etmäge kömek etmek üçin biziň bilen mugt habarlaşyp bilersiňiz.
Önümiň görnüşi we gurnama
Görnüşi we gurnalyşysuw çelekleriniň gyzdyryjy turbasy
1. dişli berkidijiler:göni çybyk görnüşi, U görnüşi, ýörite görnüş.
Gurnama:gaýka, wintiň esasy berkidildi
2.wint (altyburçluk gaýka görnüşi):ýeke U, köp U,
Gurnama:zenan halkasy, esas berkidilen
3.flanes:ýeke U, köp U, goşa U we ş.m.,
Gurnama:aýal flanşly ýaprak
4. suwa batan:basyşly rezin kelle, metal ýeň doly möhürlenen,
Gurnama:suwuk ulanylyşa gönüden-göni çümdürilýär.
Önümiň ulanylyşy
Suw çelek elektrik gyzdyryjy turbaesasan myhmanhanalaryň üçeginde, ýaşaýyş jaýlarynda we zawodlarda, şeýle hem hammamlarda suw çeleklerini gyzdyrmakda, himiki ergin çeleklerinde, kömekçi çelekleri gyzdyrmakda, turba geçiriji suw we bug bilen gyzdyrmakda, gidroelektrostansiýalaryň suw aýlanyş enjamlarynda, howuz gyzdyrmakda, ýylylyk alyş-çalyş uly çeleklerinde, ýerasty suwlarda, howuz gyzdyrmakda ýa-da arassalamakda, kiçi gaply dermanhana gyzdyrmakda, tejribe we ylmy barlag gurallaryny gyzdyrmakda, mehaniki enjamlary öňünden gyzdyrmakda we ýylylyk izolýasiýasyny gyzdyrmakda ulanylýar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














