| Material | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Voltaž | 110-480V |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm we ş.m. |
| Güýç | 200W-3500W |
| Tüpüň uzynlygy | 200mm-6500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 100-2500mm |
| Şekil | Göni, U, W ýa-da Özleşdirilen |
| Terminal | 6,3 Goýmak, Erkek/Aýal wilka we ş.m. |
Alýumin turbalary ajaýyp deformasiýa ukybyna eýedir, çylşyrymly görnüşlere egilip bilner we köp görnüşli giňişliklere laýyk gelýär. Mundan başga-da, alýumin turbalary ajaýyp ýylylyk geçirijilik ukybyna eýedir, bu bolsa ereme we gyzdyrma täsirini güýçlendirýär. Ol köplenç doňduryjylaryň, sowadyjylaryň we beýleki elektrik enjamlarynyň eremesi we ýylylygyny saklamak üçin ulanylýar. Ol gyzdyrma we deňlik, howpsuzlyk, termostat, güýç dykyzlygy, izolýasiýa materialy, temperatura açary we ýylylyk saçramagy şertleri arkaly çalt tizlik bilen temperatura talaplary üçin, esasan sowadyjylardan don aýyrmak, doňan iýmitleri aýyrmak we beýleki güýç bilen ýyladyş enjamlary üçin zerur bolup biler.
1. Bize asyl sungat eserlerini ýa-da nusgalaryny iberiň.
2. Şondan soň, biz siziň gözden geçirmek üçin nusga dörederis.
3. Size çykdajylary we prototip mysallaryny e-poçta arkaly ibererin.
4. Ähli bahalary we nusga maglumatlaryny gutarnykly düzenden soň, önümçilige başlaň.
5. Ekspress, howa ýa-da deňiz arkaly iberiň.













