Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Infragyzyl keramiki ýapgytly gyzdyryjy |
| Material | Keramika |
| Voltaž | 12V-480V, öz islegiňize görä sazlanyp bilner |
| Watt | 125-1500W ýa-da özleşdirilen |
| Şekil | Tekiz/Egri/Lampa |
| Çydamly sim elementi | Ni-Cr ýa-da FeCr |
| Peýdaly tolkun aralygy | 2-den 10 um-a çenli |
| Ortaça iş möhleti | Şertlere baglylykda 20,000 sagada çenli |
| Içki termopar | K ýa-da J görnüşi |
| Ulanyş | Infragyzyl keramiki gyzdyryjy |
| Sowuk ýerler | Uzynlygyna we diametrine baglydyr 5-25 mm |
| Maslahat berilýän radiasiýa aralygy | 100 mm-den 200 mm-e çenli |
| Paket | bir gut bilen bir gyzdyryjy |
| Reňk | gara, ak, sary |
| Infragyzyl keramiki gyzdyryjynyň standart ölçegi 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm * 120mm5. 122mm*122mm6. 240mm * 60mm 7. 245mm*60mm K ýa-da J görnüşli termopar bilen | |
Önümiň konfigurasiýasy
Infragyzyl Keramik Ýastykça Gyzdyryjy keramiki inýeksiýa kalyplama usuly bilen guýulýar, bu bolsa örän inçe gyzdyryjy göwde bilen häsiýetlendirilýär. Elatein-iň beýleki plastinka radiatorlary bilen deňeşdirilende, FSF-iň beýikligi takmynan 45% azaldylýar, bu bolsa gurnama giňişligini köp tygşytlaýar we maşynyň üýtgedilmegi üçin amatlydyr.
Infragyzyl Keramik Ýastykçaly Gyzdyryjynyň iň ýokary iş temperaturasy 720℃, iň ýokary ýerüsti ortaça ýylylyk kuwwatynyň dykyzlygy 64KW/m², saýlamak üçin 4 görnüşli aýratynlyk we ölçeg bar, ýyladyş kuwwaty 60W-dan 1000W-a çenli.
Önümiň aýratynlyklary
Infragyzyl keramiki gyzdyryjy plitaGurluşy: keramiki elektrik gyzdyryjy plastinka ýokary radiasiýaly glazur gatlagyndan ýasalýar, matrisa hökmünde gowy termal şok öndürijiligi bolan keramika we ýokary hilli elektrik gyzdyryjy sim birbada sinterlenýär. Olaryň düzümi aşakdaky ýaly:
1. Matris: gowy termal şoka çydamly keramiki materialdan düzülen;
2. Gyzdyryş: ýokary hilli nikel-hrom lehimli simden ýasalýar;
3. Glazur gatlagy: Ol gowy radiasiýa öndürijiligine eýe bolan metal oksidi çig mallaryndan ybarat bolup, radiasiýa intensiwligini ýokarlandyrmak we glazuryň uýgunlaşmagyny ýokarlandyrmak üçin degişli goşundylar goşulýar.
Önümiň ulanylyşlary
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












