| Önümiň ady | Çuňňur gyzdyryjy gyzdyryjy element turbaly gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Fritýura gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| JINGWEI gyzdyryjysy professional fritöz gyzdyryjy turba öndürijisidir, biz elektrik gyzdyryjy turbasyny öz islegimize görä öndürýäris, 25 ýyldan gowrak wagt bäri işleýäris.Fritýur gyzdyryjy elementiniň güýji hem talaplara görä sazlanyp bilner. Trubanyň kellesi üçin biz adatça flanes, flanes materialyny ulanarys, bizde poslamaýan polat ýa-da mis bar. | |
Çuňňur gyzdyryjy turba görnüşli gyzdyryjy elementler müşderileriň suw, ýaglar, erginler we işleniş erginleri, ereýän materiallar, şeýle hem howa we gazlar ýaly suwuklyklara gönüden-göni çümdürmek üçin talaplaryna laýyklykda dürli görnüşlerde ýörite taýýarlanylýar. Turba görnüşli gyzdyryjylar poslamaýan polat örtük materiallaryndan öndürilýär we şeýle hem dürli görnüşli gutarma görnüşleri bar. Magniý izolýasiýasy has ýokary ýylylyk geçirijiligini üpjün edýär. Turba görnüşli gyzdyryjylary islendik ulanylyşda ulanyp bolýar. Geçiriji ýylylyk geçirijiligi üçin göni turba görnüşlileri işlenen tokaýlara goýup bolýar we emele getirilen Turba görnüşli islendik ýörite ulanylyşda yzygiderli ýylylyk berýär.
Dürli gurşawlaryň dizaýn standartlaryna we flanş örtügine gurnamak üçin zerur bolan güýç talaplaryna laýyklykda, U görnüşli turba görnüşli gyzdyryjy elementi kabul etmek. Elektrik elementini gyzdyrylmaly materiala goýuň, gyzdyryjy elementler işlände ägirt uly ýylylyk öndüriler, soňra temperaturasyny ýokarlandyrmak we tehnologiýa talaplaryna laýyk gelmek üçin gyzdyrylýan gurşawa geçirip bolýar.
1. Biz standart, şeýle hem özleşdirilen modelleri hödürleýäris
2. Biz 6,5 mm, 8,0 mm, 10,7 mm we ş.m. ýaly dürli diametrli turbalary hödürleýäris.
3. Biz dürli örtük materiallaryny hödürleýäris. Ol Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, mis we titan ýaly dürli materiallarda ulanylyp bilner.
4. Müşderileriň islegi boýunça dürli görnüşler hödürleýäris: flanşly ýa-da wintli suwa çümdürilýän gyzdyryjy, partlamaga garşy gyzdyryjy
5. Terminalyň dürli wariantlary bar
6. Dürli görnüşler we ölçegler bar
7. Çydamly we has uzak ömürli
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














