| Önümiň ady | Ýagly gyzdyryjy gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Fritýura gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| JINGWEI gyzdyryjysy professionaldyrfritýuranyň gyzdyryjy elementiöndüriji, biz elektrik ýyladyş turbasynda 25 ýyldan gowrak wagt bäri işleýäris.Fritýur gyzdyryjy elementiniň güýji hem talaplara görä sazlanyp bilner. Trubanyň kellesi üçin biz adatça flanes, flanes materialyny ulanarys, bizde poslamaýan polat ýa-da mis bar. Theýag gyzdyryjynyň gyzdyryjy elementiesasan fritözlerde ulanylýar, turbanyň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm bolup biler, fritöz turba şekilli gyzdyryjynyň ölçegi we görnüşi müşderiniň talaplaryna görä sazlanyp bilner. | |
Griwürtgäniň gyzdyryjy elementiýokary hilli we uzak ömürli aýratynlygy bolan, adatça poslamaýan polatdan we ýokary temperaturaly oksidlenme materiallaryndan ýasalan, çuň ýagly gyzdyryjylary gyzdyrmak üçin ulanylýan elektrik gyzdyryjy elementdir. Bu gyzdyryjy elementler çuň gowrulan iýmitleriň önümçilik zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin durnukly we netijeli gyzdyryjy täsirleri üpjün etmek üçin niýetlenendir.
1. Material:Umumy materiallara 304 poslamaýan polat we 316L poslamaýan polat girýär, olar gowy korroziýa garşylygyna we ýokary temperatura berkligine eýedir we iýmit gaýtadan işleýän gurşawlarda ulanmak üçin amatlydyr.
2. Voltaž we güýç:Voltaž adatça 220V, güýç diapazony bolsa 2.0 ~ 3.5KW bolup, ony aýratyn zerurlyklara görä sazlap bolýar.
3. Tüpüň diametri:Stol üstünde we pol üstünde goýulýan çuň ýagly gyzdyryjylaryň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin turbalaryň diametrleri φ8 we φ6.5 we ş.m. öz içine alýar.
4. Ulanyş:Esasan, gyzdyryjy elementiň öndürýän ýylylygy bilen ýagy gyzdyrmak, iýmiti gyzdyrmak üçin temperatura talaplaryny kanagatlandyrmak üçin çuň ýagly gyzdyryjylary gyzdyrmak üçin ulanylýar.
5. Özleşdirilen hyzmatlar: Ýag gyzdyryjynyň gyzdyryjy turbasydürli çuň ýagly fritýur dizaýnlarynyň we önümçiliginiň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin tehniki häsiýetnamalary we ölçegleri sazlap bolýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














