| Önümiň ady | Ýagly gyzdyryjy gyzdyryjy turba |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Fritýura gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| JINGWEI gyzdyryjysy professional ýagly fritöz gyzdyryjy turba öndürijisidir, biz elektrik gyzdyryjy turbasynda 25 ýyldan gowrak wagt bäri işleýäris.Fritýur gyzdyryjy elementiniň güýji hem talaplara görä sazlanyp bilner. Trubanyň kellesi üçin biz adatça flanes, flanes materialyny ulanarys, bizde poslamaýan polat ýa-da mis bar. | |
Ýagy gyzdyryjy turba gazanyň ýa-da peçiň enjamlarynda möhüm bölek bolup, elektrik energiýasyny ýylylyk energiýasyna öwürmegiň möhüm bölegidir. Ol esasan ýagyň temperaturasy zerur temperatura ýetmegi üçin ýag tabagyny gyzdyrmak rolyny oýnaýar. Adatça metal materialdan ýasalan elektrik turbasy, gyzdyryjy tabadaky ýagyň temperaturasyny iýmiti gyzdyrmak üçin zerur bolan temperatura çenli ýokarlandyrmak üçin elektrik togy bilen gyzdyrylýar.
1. Dat almaýan polatdan ýasalan gyzdyryjy turba
Dat almaýan polatdan ýasalan ýag gyzdyryjynyň gyzdyryjy turbasy gowy korroziýa garşylygyna we ýokary temperatura berkligine eýedir, şonuň üçin onuň hyzmat möhleti uzak we ýörite iş şertleri üçin amatlydyr.
2. Volfram fritöziniň gyzdyryjy turbasy
Volfram gyzdyryjysynyň gyzdyryjy turbasy gowy elektrik geçirijiligine eýedir, şonuň üçin ol ýokary gyzdyryjy tizlige we temperatura durnuklylygyna eýedir, ýag gabyny çalt gyzdyryp we ýagyň temperaturasynyň durnuklylygyny saklap bilýär, ýokary temperatura gyzdyryjy iş gurşawy üçin amatlydyr.
3. Nikel-hrom gyzdyryjynyň gyzdyryjy turbasy
Nikel-hrom lehimli gyzdyryjy turba güýçli oksidlenme we korroziýa garşylygyna eýedir, ýokary temperatura berkligine we geçirijiligine eýedir we dürli gyzdyryjy gurşawlarda ulanylyp bilner.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














