| Önümiň ady | Temperaturany gözegçilik edýän ýag barabany silikon rezin gyzdyryjy ýastykça |
| Voltaž | 12V-380V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Izolýasiýa garşylygy | ≥5MΩ |
| Ýüzeý ýüki | ≤1.0W/sm2 |
| Maksimum temperatura | 250ºC |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -60°C ~ +250°C |
| Şekil | özleşdirilen |
| Ölçegi | özleşdirilen |
| 3M ýelmeşdiriji | goşup bolýar |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Gurşun sim | silikon kauçuk, teflon izolýasiýaly sim. |
| 1. Jingwei gyzdyryjysynyň gyzdyryjyny sazlamakda 20 ýyldan gowrak tejribesi bar, silikon rezin gyzdyryjysynda gyzdyryjy ýassyk, silikon gyzdyryjy kemer, silion gyzdyryjy sim we drenaj gyzdyryjy bar. Gyzdyryjynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna görä sazlanyp bilner. 2. Ýagly baraban silikon kauçuk gyzdyryjysy silikon kauçuk üçin ýasalýar, silikon kauçuk ýokary temperatura garşylygy, gowy ýumşak üýtgewsizligi, güýçli elektrik izolýasiýasy we uzak hyzmat möhleti we ş.m. artykmaçlyklaryna eýedir. Baraban gyzdyryjysynyň aýratynlyklary müşderiniň plastinka ulanmagyna görä sazlanyp bilner, biziň standart ölçeglerimiz 250 * 1740 mm, 200 * 860 mm, 125 * 1740 mm we 150 * 1740 mm. 3. Silikon barabanly gyzdyryjynyň gurnama usuly ýazda, kimdir biri gurnamak üçin "Velcro"-ny saýlaýar. 4. Silikon rezin gyzdyryjy ýastyga temperatura gözegçiligini goşmak mümkin (sanly temperatura gözegçiligi ýa-da el bilen temperatura gözegçiligi) | |
Ýag barabany gyzdyryjysy silikon gyzdyryjy ýassykçanyň bir görnüşidir. Silikon gyzdyryjy matanyň ýumşak we egrelýän aýratynlyklaryny ulanyp, metal toka gyzdyryjy plastinkanyň iki tarapyndaky bölünen deşiklere perçinlenýär we barrel göwdesi, turba geçirijisi we çelek göwdesi ýaz bilen berkidilýär. Aňsat we çalt gurnamak. Ol silikon rezin gyzdyryjy plastinkany ýazyň dartgynlylygy arkaly gyzdyrylýan bölege ýakynlaşdyryp, çalt gyzdyryp we ýokary termal netijeliligi üpjün edip biler. Ýag barabany gyzdyryjy kemer gyzdyrylýar, şonuň üçin barrel göwdesindäki ýelim, ýag, asfalt, boýag, parafin, ýag we dürli smola çig mallary ýaly suwuk we gatylaşan materiallary aňsatlyk bilen aýryp bolýar, bu bolsa onuň ýapyşyklygyny deň derejede peseltmek we nasosyň güýjüni azaltmak üçin gyzdyrylýar. Şonuň üçin enjama möwsüm täsir etmeýär we ýylyň dowamynda ulanylyp bilner. Barrel gyzdyryjy kemeriniň ýüzüne temperatura düzgünleşdirilmegi arkaly temperaturany gönüden-göni dolandyrmak üçin datçik gurnalýar.
Silikon barabanly gyzdyryjy bak, turba geçiriji we ş.m. ýaly baraban enjamlaryny gyzdyrmak, yzarlamak we izolýasiýa etmek üçin ulanylýar. Ony gurnamak we sökmek aňsat bolmagy üçin gönüden-göni gyzdyrylýan bölege saryp bolýar. Gyşda ýag jisimleriniň mum emele gelmeginiň öňüni almak üçin parafin mumyny eremek üçin aýratyn amatly. 20 gradus Selsiý temperaturasynda durgun howada asylanda, gyzdyryjynyň ýüzüniň temperaturasy 150 gradus Selsiý bolýar. Gyzdyryjynyň temperaturasy gyzdyrylýan jisimiň materialyna we görnüşine baglylykda üýtgeýär.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyk maglumatlary:
Email: info@benoelectric.com
WhatsApp: +86 15268490327









