| Önümiň ady | Ýag gyzdyryjysynyň gyzdyryjy elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Fritýura gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| JINGWEI gyzdyryjysy professional fritöz gyzdyryjy turba öndürijisidir, biz elektrik gyzdyryjy turbasyny öz islegimize görä öndürýäris, 25 ýyldan gowrak wagt bäri işleýäris.Fritýur gyzdyryjy elementiniň güýji hem talaplara görä sazlanyp bilner. Trubanyň kellesi üçin biz adatça flanes, flanes materialyny ulanarys, bizde poslamaýan polat ýa-da mis bar. | |
Theýag gyzdyryjynyň gyzdyryjy elementiGapdal hökmünde poslamaýan polat turbadyr we spiral elektrotermik legir sim (nikel hrom, demir hrom legir) turbanyň merkezi okunyň ugrunda deň paýlanypdyr. Boşluk gowy izolýasiýa we ýylylyk geçirijiligi bolan magneziýa bilen doldurylypdyr we turbanyň iki ujy silika geli ýa-da keramika bilen möhürlenipdir. Poslamaýan polat elektrik gyzdyryjy turba elektrik energiýasyny ýylylyk energiýasyna öwürmek üçin ýörite elektrik bölegidir, sebäbi ýokary ýylylyk netijeliligi, ulanylmagy aňsat, gurnamagy ýönekeý, hapalanma ýok, dürli ýyladyş ýagdaýlarynda giňden ulanylýar, elektrik gyzdyryjy gazanlarda has köp ulanylýar. Poslamaýan polat elektrik turbalarynyň hyzmat möhleti örän uzyn we umumy dizaýn hyzmat möhleti 10,000 sagatdan gowrak.
Elektrik gazan (elektrik gaýnag suw gazany, elektrik gyzgyn suw gazany, elektrik ýyladyş gazany, elektrik wanna gazany, elektrik bug gazany we ş.m.), elektrik peç, himiki enjamlar, plastik emele getirme we kömekçi enjamlar, gyzgyn pres emele getirme enjamlary, sigaret enjamlary, çalt möhürleme maşyny, derman enjamlary, sauna enjamlary, elektrik suw gazany, aşhana enjamlary, senagat arassalaýyş enjamlary, täjirçilik howa kondisioneri we içimlik suw enjamlary, gün energiýasy enjamlary, elektrik partlaýjy gazan enjamlary, tolkunly lehimleme elektron awtomatlaşdyrma enjamlary, ýarymgeçiriji ewtektiki kebşirleme, döküm giriş kanalyny gyzdyrmak we ylgawsyz inýeksiýa, plastik, azyk, lukmançylyk, dokma, nebit, maşynlar, elektrokaplama, gaplama we beýleki senagat ýyladyş maşynlarynyň goldaw bölekleri.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














