| Önümiň ady | Toster üçin peçiň gyzdyryjy elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüp materialy | Dat almaýan polat |
| Ölçegi | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Toster pejiniň gyzdyryjy elementiniň görnüşi we ölçegi nusga ýa-da çyzgy hökmünde sazlanyp bilner. Peç gyzdyryjy turbasynyň diametri 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. Biziň esasy turba materialymyz poslamaýan polat 304. Başga materiallara mätäç bolsaňyz, bize öňünden habar beriň. | |
Elektrik aşhana peçiniň peç gyzdyryjy elementi enjamyň içinde ýerleşýär. Gaz peçiniň gyzdyryjy elementi toster gyzdyryjy elementine meňzeş işleýär, sebäbi ol peç üçin bişiriji elementden geçýän elektrik toguny ýylylyga öwürýär. Dat almaýan polatdan ýasalan peç gyzdyryjy elementi iň amatly wariantdyr, sebäbi ol gyzdyrylanda berk we uzak wagtlap işleýär. Hotpoint gyzdyryjy elementi Peçde temperatura datçigi ýa-da gyzgynlykdan goraýjy açar bar. Peç gyzdyryjy elementleri ýylylygy paýlamakda gowy işleýär we uly ýylylyk netijeliligine eýedir.
Elektronika senagaty wakuum örtügi, bişirmek, çynlandyrmak, ýumşatmak, boýamak, peç gyzdyrmak, howa we beýleki gaz gyzdyrmak, termoformirlemek, ýylylyk bilen işläp taýýarlamak we guradyjy enjamlaryny gyzdyrmak üçin poslamaýan polatdan ýasalan peç gyzdyryjy elementlerini giňden ulanýar.
Müşderileriň öz isleglerine we saýlama zerurlyklaryna laýyk gelýän dürli görnüşli peç gyzdyryjy turba görnüşini üpjün etmek üçin önümçilik mahalynda dürli galyplar ulanylyp bilner. Zerur bolsa, öz islegleriňize laýyklap bilersiňiz!
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













