Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Peçiň gyzdyryjy elementiniň garşylygy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thepeçiň gyzdyryjy elementiMikrotolkunly peç, peç, elektrik gril üçin ulanylýar. Peç gyzdyryjysynyň görnüşi müşderiniň çyzgylary ýa-da nusgalary hökmünde sazlanyp bilner. Trubanyň diametri 6.5mm, 8.0mm ýa-da 10.7mm bolup biler. JINGWEI HEATER professional ýyladyş turbasynyň zawodydyr, woltlylygy we güýjipeçiň gyzdyryjy elementizerur bolanda sazlanyp bilner. Peçiň gyzdyryjy element turbasyny hem gyzdyryp bolýar, gyzdyrylandan soň turbanyň reňki gara ýaşyl bolar. Bizde terminal modelleriniň köp görnüşi bar, eger terminaly goşmaly bolsaňyz, ilki bilen bize model nomerini ibermeli. | |
Önümiň konfigurasiýasy
JINGWEI gyzdyryjysy element örtügine deň derejede ýylylyk paýlanyşyny üpjün etmek üçin ýokary hilli nikel-hrom simini ulanýar. Magniý oksidi iň gowy ýylylyk geçirijiligini we izolýasiýa garşylygyny üpjün etmek üçin içki izolýasiýa hökmünde ulanylýar. Elektrik uçlarynyň, gurnama armaturalarynyň we kronşteýnleriniň dürli görnüşleri, şeýle hem egilme opsiýalarynyň giň toplumy islendik ýyladyş ulgamyna aňsatlyk bilen integrasiýa etmäge mümkinçilik berýär.
Önümiň aýratynlyklary
1. Biz müşderileriň talaplaryna laýyklykda dürli materiallaryň (posatlanmaýan polat/PTFE/Mis/Titan we ş.m.) we ulanylyşlaryň (senagat/elektrik enjamlary/çümdürme/howa we ş.m.) gyzdyryjy elementlerini öndürýäris.
2. Tamamlaýyş usullarynyň uly dürli görnüşleri bar.
3. Biz diňe ýokary arassa magniý oksidiniň güýjüni ulanýarys, magniý oksidiniň güýjüniň izolýasiýasy has ýokary ýylylyk geçirijiligini üpjün edýär.
4. Turba görnüşli peçiň gyzdyryjy elementi öz ölçegiňize görä egilip bilner. Ol siziň enjamlaryňyza laýyk geler.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















