Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Peçiň poslanmaýan gyzdyryjy elementlerini öndürijiler |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Material | dat almaýan polat304, ýa-da ýörite. |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thepeçiň gyzdyryjy elementiMikrotolkunly peç, peç, elektrik gril üçin ulanylýar. Peç gyzdyryjysynyň görnüşi müşderiniň çyzgylary ýa-da nusgalary hökmünde sazlanyp bilner. Trubanyň diametri 6.5mm, 8.0mm ýa-da 10.7mm bolup biler. JINGWEI HEATER professional ýyladyş turbasynyň zawodydyr, woltlylygy we güýjipeçiň gyzdyryjy elementizerur bolanda sazlanyp bilner. Peçiň gyzdyryjy element turbasyny hem gyzdyryp bolýar, gyzdyrylandan soň turbanyň reňki gara ýaşyl bolar. Bizde terminal modelleriniň köp görnüşi bar, eger terminaly goşmaly bolsaňyz, ilki bilen bize model nomerini ibermeli. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Peçiň gyzdyryjy turbasy gurak ýanýan gyzdyryjy turba hökmünde kategoriýalaşdyrylýar. Howa açyk we gurak ýanýan elektrik gyzdyryjy turbasy gurak ýanýan elektrik gyzdyryjy turba diýlip atlandyrylýar. Peçiň gyzdyryjy elementi içinde gyzdyryjy simden ybarat bolup, orta bölegini izolýasiýa edýän we mejbury konweksiýa ýylylygyny üpjün edýän modifisirlenen MgO poroşogy bar. Peçiň gyzdyryjy turbasynyň hapa ýa-da çal reňkde däl-de, gara ýaşyl reňkdedigini ýygy-ýygydan görýäris, sebäbi gyzdyryjy turbanyň daşky ýüzüniň göwresi ýaşyl işläp bejerilen gara ýaşyl polatdan ýasalýar.
Önümiň aýratynlyklary
1. Ýokary temperatura garşylygy:Turba görnüşli peç gyzdyryjy elementleri 1400℃ çenli temperatura çydap bilýär, bu bolsa olary senagat ulanylyşlarynyň giň gerimi üçin amatly edýär.
2. Çalt gyzdyrmak:turba görnüşli peç gyzdyryjy elementleri ýokary watt dykyzlygyna eýedir, bu bolsa olaryň çalt gyzmagyna mümkinçilik berýär, gyzdyryş wagtyny azaldýar we netijeliligi ýokarlandyrýar.
3.Çydamlylyk:Turba görnüşli peç gyzdyryjy elementleri ýokary hilli materiallardan ýasalyp, olar ajaýyp berkligi we korroziýa we oksidlenmä garşy durnuklylygy üpjün edýär.
4. Özleşdirip bolýan:Bu peç gyzdyryjy elementleri dürli ölçegler, görnüşler we kuwwatlar üçin wariantlar bilen belli bir ulanylyşlara laýyk getirilip bilner.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














