Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | PVC Eritme Kabeli Sowadyjynyň Gyzdyryjy Simi |
| Izolaýsiýa materialy | PVC |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| TheSowadyjynyň gyzdyryjy simiIzolaýsiýa materialy PVH-den ybarat, uzynlygy we naprýaženiýesi/kuwy müşderiniň talaplaryna görä sazlanyp bilner, UL sertifikatlaşdyrylan PVH ýyladyş kabelini saýlap bilersiňiz, gaplama bir gyzdyryjy we bir haltadan ybarat. Gurşun sim silikon sim ýa-da 18AWG/20AWG/22AWG sim bolup biler. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölek iki diwarly kiçelýän turba üçin ulanylýar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
PVC gyzdyryjy kabelÝokary temperatura garşylygyna, çalt temperatura ýokarlanmagyna, uzak ömürliligine, durnukly garşylygyna, kiçi kuwwat çetleşmesine, çekilenden soň deň aralyga, tekiz ýüzliligine eýedir, senagat peçlerinde, ýyladyş we howa kondisioner enjamlarynda, dürli peçlerde, elektrik ýyladyş turbalarynda we öý hojalyk enjamlarynda giňden ulanylýar. Ulanyjylaryň isleglerine görä dürli standart däl senagat we raýat peçlerini dizaýn edip we öndürip bilýär. Elektrik ýyladyş simi naprýaženiýe çäklendiriji gorag enjamydyr. Varistoryň çyzykly däl häsiýetlerini ulanyp, varistoryň iki polýusynyň arasynda artykmaç naprýaženiýe ýüze çykanda, varistor naprýaženiýeni deňeşdirme boýunça kesgitlenen naprýaženiýe gymmatyna çenli gysyp bilýär, şeýlelik bilen zynjyrdan soňky goragy gazanýar.
Önümiň artykmaçlyklary
1, PVC gyzdyryjy simgurluşy ýönekeý, birmeňzeş ýylylyk ýaýradylyşy, gurnamak we ulanmak aňsat.
2, PVC gyzdyryjy kabelPVC izolýasiýa gatlagyny kabul edýär. Elektrotermik legir sim elektrik gyzdyryjy plastinkanyň içine goşulyp, gyzdyryşy berkidip durýar. Gyzdyrylanda açyk ot ýok, ys ýok, howpsuzlyk gowy. Dürli iş gurşawlary üçin amatly.
3. PVC ereýän simli gyzdyryjyköp artykmaçlyklary bar, şonuň üçin ol önümçilikde we durmuşda giňden ulanylýar. Adaty pol ýyladyş enjamlaryndan, elektrik çaýnekden başlap, tejribe gurşawynyň temperaturasyny saklamak üçin laboratoriýa çenli elektrik ýyladyş plitalaryny ulanmakdan aýrylmazdyr. Häzirki wagtda PVX gyzgyn liniýalary senagatda, oba hojalygynda, raýat, milli goranyşda, ylymda we tehnologiýada, lukmançylykda we beýleki ugurlarda giňden ulanylýar.
4. Gyzdyryjy materialPVC ereýän gyzdyryjy kabelelektrotermal legir sim bolup, onuň iş prinsipi örän ýönekeý, bu bolsa esasy elektrik gyzdyryjy täsirdir. Elektrik gyzdyryjy plastinka işlände, tok elektrotermal legir simden geçýär, ol ýylylyk döredýär, elektrik energiýasyny ýylylyk energiýasyna öwürýär we ony daşky gatlaga geçirýär.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














