Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | PVC Eritme Simli Gyzdyryjy Kabel |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| PVC Defrost simli gyzdyryjy kabeliň uzynlygyny, naprýaženiýesini we kuwwatyny zerurlyga görä sazlap bolýar. Simiň diametrini 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm saýlap bolýar. Simiň ýüzi örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasalyp bilner. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
PVC ereýän simli gyzdyryjy, korroziýa garşylygy, oksidlenmäge garşylygy, ýokary ýylylyk öwrülme tizligi, uzak hyzmat ediş möhleti we ş.m. aýratynlyklaryna eýe bolan täze görnüşli ýokary tehnologiýaly gyzdyryjy materialdyr. Ol 0.0.02MA syzma togy bilen ýokary howpsuzlyk görkezijisine eýedir. Önüm önümçilik döwründe 4kV elektrik uçgunynyň deşilme synagyndan geçdi, şonuň üçin ony hiç hili aladalanmazdan ulanyp bilersiňiz. PVC gyzdyryjy simi ýaşaýyş jaýlaryny we willalary gyzdyrmak, ofis jaýlaryny gyzdyrmak, mekdepleri gyzdyrmak, hassahanalary gyzdyrmak, çagalar baglaryny gyzdyrmak, turbalary izolýasiýa etmek, ýol garlaryny eremek we ş.m. ýaly giň ulanylyş ugurlaryna eýedir. 12V-dan 220V-a çenli wolt diapazonlarynda ulanylyp bilner.
Önümiň artykmaçlyklary
1. Ol çalt gyzýar we elektrik energiýasyny ýylylyga öwürmek netijeliligi 99% ýa-da ondan ýokary bolup, elektrik energiýasyny we energiýany tygşytlaýar.
2. Ýokary uzak infragyzyl radiasiýa tizligi, 8-15 m uzak infragyzyl pes temperaturaly radiasiýa adam bedeni üçin peýdalydyr.
3. Gyzdyryjy element gowy antioksidleşdiriji häsiýetlere eýedir we könelmäge az meýilli bolup, ony berk we uzak wagtlap hyzmat edýär.
4. Garşylyk gymmaty durnukly, gyzdyryş deň we gyzdyryş temperaturasy we gyzdyryş energiýasy simiň uzynlygyna we naprýaženiýe görä sazlanyp we dolandyrylyp bilner.
5. Ýokary dartgynlylyk güýji. Şol bir rugsat berilýän tok ýük meýdanynda, uglerod süýüminiň dartgynlylyk güýji metal simiňkiden 6-10 esse ýokarydyr we ulanylanda döwülmeýär, şonuň üçin dartgynlylyk güýji elektrik gyzdyryş prosesinde üýtgemeýär.
6. Sim üzülende hiç hili ýaý döremeýär, bu bolsa ýangyn döremeginiň öňüni netijeli alýar.
7. Ol ýeňil, bölekleriň agramyny netijeli azaldýar we şonuň bilen bölekleriň tehniki işini gowulandyrýar.
8. Himiki häsiýetleri durnukly (korroziýa we oksidlenmä garşy). Kislorodsyz gurşawda 3000 gradus Selsiý derejesine çenli gyzdyrylanda, onuň mehaniki häsiýetleri hiç hili üýtgemeýär, pes berklik we aňsat oksidlenmek we metal simleriň, PTC we kremniý karbid elektrik gyzdyryjylarynyň ýokary temperaturada ýanmagy ýaly kemçilikleri ýeňip geçýär. Elektrik gyzdyryjy.
9. Uzyn hyzmat ediş möhleti - Uglerod süýümli gyzdyryjy elementleriň hyzmat ediş möhleti binanyňky bilen deňdir.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














