| Önümiň ady | Sowadyjynyň ereýän gyzdyryjysy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 380mm, 410mm, 460mm we ş.m. |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Eritiji gyzdyryjy (suratda görkezilen) esasan sowadyjy we sowadyjy üçin ulanylýar. Turbanyň uzynlygy esasan 380mm, 410mm, 510mm, 560mm we ş.m. öz islegi boýunça sazlanyp bilner. Beýleki uzynlyklar hem zerur bolanda sazlanyp bilner. Voltaž 110-120V ýa-da 220V-230V bolup biler, güýji hem zerur bolanda sazlanyp bilner. Thesowadyjynyň ereýän gyzdyryjysyiki görnüşli bolýar, biri gurşun simli ereýän gyzdyryjy, beýlekisi bolsa ereýän gyzdyryjyda gurşun sim ýok. Ulanyş talaplaryňyza görä islendik birini satyn alyp bilersiňiz. | |
Elektrik gyzdyryjy element diýlip atlandyrylýarsowadyjynyň ereýän gyzdyryjysyturba, sowadyjy enjamlarda, şol sanda witrina şkaflarynda, ada şkaflarynda, sowuk ammarlarda we ş.m. ulanmak üçin ýörite döredildi. Eretmek prosesini tamamlamak üçin, eretmek üçin niýetlenen gyzdyryjyny suw ýygnaýjynyň korpusyna, howa sowadyjysynyň we kondensatoryň ganatlaryna aňsatlyk bilen birikdirip bolýar.
Thesowadyjynyň ereýän gyzdyryjy turbasyGowy ereme we gyzdyrma täsirleri, durnukly elektrik häsiýetnamalary, garrama, poslama we oksidlenme garşy ajaýyp garşylyk, ýokary artykmaç ýüklenme kuwwaty, az syzdyrma togunyň bolmagy, durnuklylyk we uzaldylan hyzmat möhleti ereme gyzdyrma turbasynyň aýratynlyklarydyr.
Eritme peçlerini ýasamak üçin alýumin turba, incolo840, 800, poslamaýan polat 304, 321, 310S we beýleki materiallar ulanylýar. Mundan başga-da, dürli görnüşli uçlaýjy enjamlar (rezin kelle, kiçelýän turba we ş.m.) bar.
1. Howa sowadyjylary, sowadyjylar, doňduryjylar we ş.m. ýaly sowadyjy enjamlaryň köpüsinde ulanylýareritme gyzdyryjy turbalar.
2. Suw geçirmeýär we ajaýyp izolýasiýa eýedir.
3. Güýçli korroziýa garşylygyna eýe bolan 304 poslamaýan polat, adatça, ereýän gyzdyryjy elementleri öndürmekde daşky turba materialy hökmünde ulanylýar.
4. Thesowadyjynyň ereýän gyzdyryjysyköplenç bež reňkde bolýar, peçde çyglylyk bilen işlenýär we ýokary temperaturada gyzdyrylyp bilner. Elektrik gyzdyryjy turbanyň ýüzi gara ýaşyl ýa-da gara reňkde bolýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













